Jump to content

Immolation


Grobodan

Recommended Posts

Azale, evo, ovde se vidi lepo kako svira onaj rif. Vidi se lepo da je u pitanju bendovani pinch harmonic:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U7KHMrf1Kl4

 

Inace, u live verziji pinch svira tek kad se drugi put ponavlja strofa, dok za vreme prvog svira cist tremolo (dok u studijskoj verziji obojica prvi put sviraju pincheve, a drugi put Vigna pinch a Taylor tremolo). Rif pocinje na 3:22.

 

Btw, Vigna izgleda voli da fura japanske Jackson-e. Prvo Dinky-ja, a sada RR24. Do jaja gitara :rockdevil:

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azale, evo, ovde se vidi lepo kako svira onaj rif. Vidi se lepo da je u pitanju bendovani pinch harmonic:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U7KHMrf1Kl4

 

Inace, u live verziji pinch svira tek kad se drugi put ponavlja strofa, dok za vreme prvog svira cist tremolo (dok u studijskoj verziji obojica prvi put sviraju pincheve, a drugi put Vigna pinch a Taylor tremolo). Rif pocinje na 3:22.

 

Btw, Vigna izgleda voli da fura japanske Jackson-e. Prvo Dinky-ja, a sada RR24. Do jaja gitara :rockdevil:

Ja kolko vidim prvo udari oktavu da traje , ostavi kaziprst na rootu i njega benduje do secunde sa artifal harmonikom kad stigne da ga udari dosta tog tritonskog benda ima celtic frost jelte:P

inache htedoh da kazem da mi se noviji immo mnogo vishe svidja zbog ritmicnog pevanja u skladu sa rifovima\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je ovaj Nekron tvrdoglav, pa to ti je :haha: ...gde ti, majke ti, vidis tu oktavu? Jos vaznije, gde je to cujes? :haha:

Jebem mu mater, pa gledaj mu ruku kojom trza, slusaj sta svira, i sve je jasno, kakva crna oktava...da, ovde live cini se da benduje 2 zice, dok na snimku zvuci kao da to radi samo na jednoj.

 

Btw, ja se izvinjavam za ovo geek-ovanje, to malo da ubijem vreme na poslu :D

 

Grobe, jel ova:

http://www.youtube.com/watch?v=b-1vcuKcXeI

 

edit: haha, Blagoje me pretece :haha:

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to :haha:

 

Ja cu sad k'o Frubi pre izvesnog vremena, kad se falio sta sve ima od diskova, ali da ih ne menja/prodaje. :haha:

Nasao sam pre izvesnog vremena ovu pedalu, Japanac. Prodao mi neki klinac, kaze, nije bio zadovoljan. Prodade je da uzme Metal Master. Dijabola :D

 

All knobs to max so it sounds like shit. Instant swedish dm zvuk :rockdevil:

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...