Jump to content

Heathen


dr.lecter

Recommended Posts

Kako bre da ne zure..pa vec 2 godine ga odugovlache..za to je dodushe najzasluzniji odlazak Lija u Egzodus, cenim.

 

Ovde kad bi doshli sa nekim bilo bi publike..u kombinaciji sa Overkill recimo :) Ali vec smo provalili da takve stvari teshko da moze da dodju kod nas..tj. da ce neko da rizikuje..

 

Inache, pisalo u chlanku do kraja godine da izlazi, ne postoji zvanichan datum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre da ne zure..pa vec 2 godine ga odugovlache..za to je dodushe najzasluzniji odlazak Lija u Egzodus, cenim.

 

Ovde kad bi doshli sa nekim bilo bi publike..u kombinaciji sa Overkill recimo :) Ali vec smo provalili da takve stvari teshko da moze da dodju kod nas..tj. da ce neko da rizikuje..

 

Inache, pisalo u chlanku do kraja godine da izlazi, ne postoji zvanichan datum.

može OverKill. A ne bi se uni ni da dodju "Laaz Rockit".

Ja cenim da Heathen kod nas mozhe da okupi ljudi koliko i Agent Steel.

Koliko beše ljudi na "Agent Steel"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim oko 150.

Sad ne znam da li Heathen mozhe toliko,ali ja kontam da su oni i Agenti negde u istom rangu.

 

 

Kad bi odrzali solo koncert tesko mi je da poverujem i u brojku od 150 ljudi :( Jedino kad bi dosli u paketu sa jos jednim ili dva benda,mogla bi se ocekivati veca poseta. Eh,za mene bi bio paket snova ''Vio-lence (NEMOGUCE) :udri: - Forbidden - Heathen'' :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени само није јасно зашто идеш наоколо и делиш с нама, на темама које с њима немају ама баш никакве везе, свој фетишизам према њима. Јебеш ми све, обрисаћу ти сваки пост у ком се помиње Слејер ван њихове теме ако нема никакве везе с расправом.

 

Pa zhivimo u Srbiji,majku mu. :)

Немају они више публике ни у Америци, не брини ништа. Немачка и Холандија су рајске земље за њих.

 

Meni je Heathen za Klasu bolji od Agent Steel.

Бласфемија!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

O Heathen-u ne treba puno komentarisati.Carevi,sviraju odlicnu muziku,ostaju dosledni sebi...Njihovi albumi su fenomenalni.Treba ih sve preslusati,pa tek onda davati neki komentar.Svi ih samo pljuju i blate,a ne shvataju da je Heathen jedan od najboljih thrash bendova.Ne mozes davati adekvatan komentar o bendu ako cujes 1-2 pesme.To je i vise nego glupo.O Agent Steel-u ne bi ni da raspravljam(suvisno je i nemoralno)

Edited by MT91_raketni pogon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...