Jump to content

White / Rob Zombie


Recommended Posts

@black desire ne lupetaj, pre im je mesto u industrial podforumu.

 

preslusao sam diskografije oba benda. white zombie su muzicki totalno inovativni, mada znaju da budu totalno monotoni. od cele diskografije imaju 10ak meni neprejebivih pesama od kojih mi je omiljena more human than human.

vise gotivim radove rob zombie-a.

njegova prva 2 albuma su u celosti odlicna, past the present and the future je interesantna kompilacija, dok mi se poslednji album "educated horses" najmanje dopada, mada ne mogu da kazem da je sranje.

 

i tako... :)

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je totalno u modi stavljati bendove na ovu temu cisto da se ne bi posumnjalo da neko slusa nesto sto pripada nu ili electro-got-industrial podforumu :rolleyes:

 

Da se vratim na topic, white zombie se moze slusati samo uz filmove kojim je inspirisan, i novija tromina ostvarenja. trash movies for trash metal \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje mislim da tema ne pripada ovde...drugo radovi white zombie-a i rob zombie su potpuno drugacije stvari..

 

Rob zombie je dosta komercijalan i od drugog albuma se raspada

Dok white zombie potpuno izuva...prvi album je groove metal...i to jedan medju prvima...dok je drugi isto to samo sa nekim industrial elementima...psycho metal kako su to oni zvali...drugi album je meni u top 20 albuma svih vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

White Zombie - La Sexorcisto mi je bio omiljeni album u osnovnoj skoli.

 

 

 

 

I ja sam to slusala dok sam isla u osnovnu i srednju skolu....Mislim da je sada Rob Zombie cenjeni producent u USA.... Mozda je bolje pitanje da li se muskim clanovima foruma dopadala ona njihova basistkinja sa zelenom dugom kosom????

Share this post


Link to post
Share on other sites

White Zombie slusah jedan album uopste mi se nije svidelo...

 

Rob Zombie..e to njeg mnogo volem da slusam :rockdevil: Sinners Inc voleh da slusam jos pre metala...a i dan danas... Sa bendom se inace upoznah preko kvlt igrice Twisted Metal...i soundtracku (za 4...il 3. deo ?) se javlja "Dragula" koja se meni mnogo svide...and one thing lead to another..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...