Jump to content

Throwdown


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

dobri su oni, samo su bili MNOGO bolji dok je keith bio vokal... bili su ok i kad je presao na mesto gitariste na Haymaker-u... ima nekih bas do jaja pesama na tom albumu, ali kad je ovaj otisao, jos promenili i bubnjara, sve je otislo u kurac... vendetta je poprilicno slab album...

sve u svemu, ocekujem da se poprave novim albumom pod nazivom "Venom And Tears" koji se ocekuje negde u drugoj polovini godine, posto je poslednja pesma "London Dungeon" koju su napravili za "VA - Trustkill Takeover Volume II" sasvim ok.

 

kako god, ovaj vokal nikad nece biti ni desetina keith-a, koji je harao sa svojim vokalom (meni licno jedan od najomiljenijih)... ako ima jos nekoga ko je nostalgican za keith-om kao i ja, nek ide na xRAINx i nek poslusa/skine pesme u kojima peva keith u necemu sto bi trebao da bude njegov novi bend, samo kako trenutno stvari stoje izgleda da je mrka kapa da ce zaista i izaci novi album iako je bilo govora o tome.

 

 

P.S. "You Don't Have To Be Blood To Be Family" FUCKING RULES!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

imam sve od njih. cuo sam za njih na headbangersball-u sa spotom Forever gde sam odlepio. zatim Vendetta koji je ok, i onda DEBAKL!!!! Venom and tears je neprikosnoveno govno od albuma. ako im se Pantera svidja toliko (a meni se svidja) ne znaci da treba da sviraju i skinu potpuno sve od njih. znaci vokal, pevanje, zika, = PANTERA.

 

veliko razocarenje u Throwdown...... na zalost.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...