Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

Najjače kad je kevu od moje ribe muvao neki šiptar preko SMSa, misleći da je neka riba... Piše nešto što se ne može razumeti, a ja re-poslao sebi, pa dao ujakovom ortaku da prevede, valjao sam se od smeha. Neke perverzije u fazonu "jebao bih te do zore, samo da si sada tu"... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Euog.j dolaz.in"

 

Пијани ортак пре три године. :)

 

Imao sam ja bolje. :) :) :)

Šteta što nije sačuvana. :) Bila je duža, a jedine razumljive reči bile su sad i gotiv, i bio je tu neki 31, možda taj autobus. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"U kebc ti jebnem gal gsam isd ubio od 4 piub a dosta meni gladnomd studentau anul pza8uvek lorde envo me u ajrhsu j u bem ti kurac"

 

Sloba do groba, 02.11.06., 23:51

 

:):):)

 

АууууууУ!!!!!! :D :D :D :D :D :D

 

Ja imam samo jednu koju cuvam:

"Dosta mi je svega! Preksinoc si se vratio juce ujutru, ako se i veceras vratis sutra, nemoj ni da se vraca".

 

;)

 

ШТА ЈЕ ПЕСНИК ХТЕО ДА КАЖЕ!?!?!?! :):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Надам се да ти је није послао неко од родитеља. :):)

 

 

svalerka :lol:

 

 

 

meni neki perverznjak poslao davno nesto tipa `ja sam tvoja zlatna zelja, ispunicu ti ribicu tri puta` ili tako neki fazon :)

 

sad imam mobilni, ali nemam sms opciju, osim sto mi samo racun stize preko sms, kao - napominjemo vas da platite i te fore.. a i mrzi me da kucam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragon_djetic:

 

e brate nemam.. sta znam, kompanija kaze - ukljucicemo ti ako nam dajes mjesecno 3 dolara.. a ja operisana od potrosackog mentaliteta ne dam ni dolara vise :) uzela sam telefon jer mi treba zarad bizMisa, ali nista vise od toga.. 50 dolara mjesecno, neograniceno picim lokalne i long-distance.. k`o Kemo, ne silazim s telefona, sta ce mi sms :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tastaturu vidim, a i kucam na slijepo.. na mobilnom sve sitno, po tri puta ubadam dugmice :)

 

sto je cudna kompanija.. tako sve rade.. oces sms? plati dodatno. oces voicemail - plati dodatno. oces call forwarding - plati dodatno.. hold - dodatno itd itd itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis, u Crnoj Gori je to besplatno :mrgreen:

 

 

 

nego sta, ko ne plati na mostu plati na cupriji ;):)

 

ovdje je fazon da ti ljudi koliko toliko posteno izbace u cenat svaka usluga koliko kosta, bilo to poziv, sms, voicemail ili BILO koja opcija.. i kad racun stize, to je cijeli roman - ono, cisto da se zna da je sve `posteno`.

 

gledam domace kompanije - imaju `flat ratu`..nema niko blage koliko ih izadje svaka usluga, ali `platim ja tako (lupam) 30 eura mjesecno, i tu imam SVE` :)

 

 

mis`im, realno, dodje mi da pomislim da je taj vas sms u Crnoj Gori stvarno BESPLATAN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...