Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

 

E, kako sam popas'o. Rapidshare ne skidajte, jer je ovaj shto je postavio zajeb'o i postavio Massive Attack.

Da li ima neko ispravan rapidshare? Hotfile i depositefiles mi stalno izbacuje da vec skidam neshto (iako ne skidam) i ne mogu da downloadujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kako sam popas'o. Rapidshare ne skidajte, jer je ovaj shto je postavio zajeb'o i postavio Massive Attack.

Da li ima neko ispravan rapidshare? Hotfile i depositefiles mi stalno izbacuje da vec skidam neshto (iako ne skidam) i ne mogu da downloadujem.

 

 

Now he tells us...

 

 

 

iPapka valjda su ispravni, sad idem tamo:

 

http://files.metalarea.org/16267103/?logoff
http://files.metalarea.org/16267096/?logoff

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga ne gotivim,a albumi su mu krsina...tj.album...preslusao sam onaj njegov prvi solo album...kupio disk pre 5-6 godina...majko moja,koje sranje od muzike...odsustvo bilo kakvog smisla za dobro...posle onoga je i sent engr dobar...dobro,nije bas tako,al su u tom rangu...za zapaliti...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Now he tells us...

 

 

 

iPapka valjda su ispravni, sad idem tamo:

 

http://files.metalarea.org/16267103/?logoff
http://files.metalarea.org/16267096/?logoff

 

Ja vam tells ya kad sam skin'o. Kad budem video kroz rapidshare, javicu malo ranije nego sad. :P:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nisi gledao crtani sa Donald Duckom kad on profrflja kroz svoja pačija usta "nau fe felz as" ?

 

:haha:

 

 

Jel' radi ta ipapka. Ja ga skidoh al ga s oproštenjem ne sastavih još

:haha: Ne mogu reci da se secam tih rechi Donald Ducka, ali mi zvuchi poznato kad ga zamisljam da to izgovara.

A s tim papkom :haha: nikako da se snadjem, jer sam 'o'ma' pobeg'o od straha kad sam video ruska slova. :haha: Bila bi korisna procedura clickanja po tim ruskim rechima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će Talvi da napiše "ajoooj ne ponovoooo" :D

 

Ovako: ima nekoliko opcija šta će ti server poručiti.

 

Tražiš ili crni link " Скачать" (čita se 'skačać' tj downoaduj), ili crveni link sitnim slovima u paragrafu ispod generalija o samom fajlu "сюда" (čita se: 'sjuda' što znači 'ovde'). Zatim će ti biti ponuđeni neki linkovi sponzora, klikneš na bilo koji i počinje odbrojavanje u trajanju 30 sekundi, nakon čega u gornjem desnom uglu dobiješ link "sjuda" i to te odvede na ukucavanje četvorocifrenog koda sa ekrana, dalje se pojavljuje konačni link dole desno od četvorougla i to je to, save.

 

 

 

Sa iFoldera možeš neograničeni broj jednovremenih downloada da teraš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će Talvi da napiše "ajoooj ne ponovoooo" :D

 

Ovako: ima nekoliko opcija šta će ti server poručiti.

 

Tražiš ili crni link " Скачать" (čita se 'skačać' tj downoaduj), ili crveni link sitnim slovima u paragrafu ispod generalija o samom fajlu "сюда" (čita se: 'sjuda' što znači 'ovde'). Zatim će ti biti ponuđeni neki linkovi sponzora, klikneš na bilo koji i počinje odbrojavanje u trajanju 30 sekundi, nakon čega u gornjem desnom uglu dobiješ link "sjuda" i to te odvede na ukucavanje četvorocifrenog koda sa ekrana, dalje se pojavljuje konačni link dole desno od četvorougla i to je to, save.

 

 

 

Sa iFoldera možeš neograničeni broj jednovremenih downloada da teraš.

 

uputstvo je detaljno, ali meni je ovaj ruski kao kineski. nashao sam сюда, i onda posle toga neki crveni link na kom pishe 30 sec, a posle toga sam stao na http://files.metalarea.org/ads_free/?logoff , jer vishe nisam znao 'de da kliknem (trazhi mi da biram drzhave).

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu gde ti odbrojava, na istom mestu ti se pojavljuje link.

Ukucaš 4 broja koja ti traži. Pojavljuje se stranica sa generalijama arhivskog fajla.

 

Ispod roze (kod mene je roze kod tebe možda plav :P) pravougaonika ispod donjeg desnog ugla imaš opet sjuda link, klik i save.

 

 

 

I ajde više ne kukajte na ruski, lagan je jezik ima par ekstra slova i to je sve. Mnogo propuštaš ako ne naučiš da se koristiš iFolderom! Samo cela Metal Area ti je na njemu! :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peti album od Blejza posle Maidena... Neverovatno je da ovaj čovek od tada nijednom nije razočarao u pogledu studijskog albuma. :da: Iz tog aspekta, Blejz sigurno ima jedan od najdoslednijih bendova u novom milenijumu, bar do sada. Fantastičan album, stoji rame uz rame sa Silicon messiah, ali i dalje ne može da nadmaši fascinantni The Man Who Would Not Die iz 2008. godine. :zeleni:

 

Neki od mojih favorita: 1633, God of speed (verovatno najcatchy Blejzov refren još od Born as a stranger :rockdevil: ), Faceless i Time to dare, koja na momente podseća na nešto što je moglo da izađe na Blood and belief albumu.

 

Poslednje četiri pesme su očigledno posvećene pokojnoj Debbie Bayley, i moram reći da su pesme prosto teške za slušanje, emocije su prejake. :cry:

 

Neverovatno je da smo ovakvu legendu gledali sa jednim bivšim gitaristom u akustičnoj verziji, a niko se ne seti da ga dovede sada, kada je izdao dva sjajna studijska albumom, i ima najjači bend u karijeri. Terra nostra ili Legacy, dajte taj koncert, jebem vam sunce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...