Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vrtim ga već nedelju dana. Blaze je objasnio u intervjuima da je album prilično straightforward, ali nisam mogao da pretpostavim da će biti TOLIKO straightforward. :mrgreen: Kapiram da se čoveku može da nakon konceptualne trilogije spusti loptu i snimi nešto direktnije, ali meni lično je album previše deja entendu. Naslovna kida, doduše. :rockdevil:

Ima li još neko da se bacio na album? 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nije loš novi, sličan stil kao na War within me, samo za nijansu ambiciozniji i originalniji, War je bio previše straightforward za moj ukus. E sad, ironija je što su na novom albumu upravo direktne pesme najbolje i zabavnije od direktnih pesama na prethodniku. :haha: Mind reader, The Broken man, The Year beyond this year, sjajna zabava. Druga polovina je konceptualna, ne sadrži nužno highlightove ploče, ali se fino sluša.

Mislim da je u globalu najveći problem albuma što Blaze Bayley ima mnooogo bolje albume u diskografiji. Koliko god da je ovo korektno, onaj nivo inspiracije na Silicon messiah, The Man who would not die, pa i na Infinite entanglement je nedostižan. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo preslusao album Blejza  i mislim da je ovo daleko bolja prica od Dikinsonovog projekta. Pesme su dobre,slusljive,svidele su mi se podjednako sve jer ne zelim da izdvajam ni jednu posebno,nema potrebe. Ko voli Blejza volece i ovaj album i slusace ga kao i prethodne. Omot je mozda mogao biti bolji ali dobro. Ova Blejzova ekipa je dobro usvirana,znaju svoj posao i prate odlicno ono sto Blejz zeli da iznese kroz pesme....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...