Jump to content

Korrozia Metalla


Divlji Tigar

Recommended Posts

Vidis to nisam znao.Mislim da cu da promenim misljenje o njima ali na bolje. :bigblue:

Mozes preko metal archives da pronadjes njihov sajt, pa ce ti se sve samo kasti. Pauk je i hapsen zbog toga.

Samo, nikako mi ne ide u glavu spajanje Rusa i nacizma. 20 miliona Rusa izginulo u 2. svetskom ratu boreci se protiv Svaba, a danas neki tamo degeni propagiraju istu ideologiju. ISto je i sa Srbima. Kad vidim tipa sa nacistickim obelezjima, slobodno ga mogu prozvati ustasom! Isto sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes preko metal archives da pronadjes njihov sajt, pa ce ti se sve samo kasti. Pauk je i hapsen zbog toga.

Samo, nikako mi ne ide u glavu spajanje Rusa i nacizma. 20 miliona Rusa izginulo u 2. svetskom ratu boreci se protiv Svaba, a danas neki tamo degeni propagiraju istu ideologiju. ISto je i sa Srbima. Kad vidim tipa sa nacistickim obelezjima, slobodno ga mogu prozvati ustasom! Isto sranje.

 

O tome imam svoje misljenje ali nije mu mesto na ovoj temi.To sto sam rekao u ranijem postu je mozda vise bila sala jer bend nikad nisam smatrao kvalitetnim,ni pre ni sad.Verovatno kad bih metal bendove gledao prema politickom ubedjenju,slusao bih samo krseve. :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, to... Pa, ubodu oni poneku dobru pesmu i na novijim albumima, kad ostave politicke teme iza sebe. Jer, uglavnom politicki orijentisane pesme vise vuku na oi/hc kombinaciju, nego na thrash. Ali, prvi albumi su im de facto dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ima jedan snimak sa nekog nastupa za pjesmu Nicht Kapitulieren. Inace pjesma je dobra, mislim sto se muzike tice i kompletnog uticaja na uho slusaoca ali kad sam vidio da momak pjeva prerusen u Hitlera smucili su mi se, inace ne znam tekst pjesme, ne znam njemacki nesto previse dobro, a ruski nikako ne znam tako da mogu misliti sta znaci tekst...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...