Jump to content

Battlestar Gallactica 2003


Earendil

Recommended Posts

Pazi to je samo faza u razvoju Gajusovog lika, kontam da ce njegovo vreme tek doci jer pazi jos uvek nije resen trip zasto on vidi 6 a zasto ona vidi njega, u starom serijalu to su valjda mogla neka super bica, 'bem li ga ne secam se, pa da ne lupam :)

 

Vala sada dodjoh iz grada, i bacam se na novu epizodu :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi odgledaj webisode face of the enemy na youtube-u evo ti link za prvu.

 

U sustini meni se cini jako relanom situacijom, jer ljudi su ljudi, bez obzira kome dali zakletvu (pa desavalo se da policija nece da se suprotstavi protestantima iako im vrhovni komandant nalaze npr). A imas sutiaciju da oni koji su ih istrebili sada trebaju da im pomognu, a videces u webisodama zasto je Gayta sve to pokrenuo jer je i on imao pomoc od njegove sajlonke 8 (i koliko ga je ona kostala) i prikazuje se deo sta je Baltar rekao Gayti kada su ga zatvorili posle New Capricae... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam webizodes, sve koje imaju, ali priznajem, nisam ih odgledao pre ovih poslednjih epizoda... Ajd provericu, pa javljam koliko se slazem sa tim da je realno okrenuti ledja vodji od kojeg zavisi opstanak flote vec cetiri godine, do faze da su spremni da ga ubiju... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne citam nista sto pisete dok ne odgledam seriju :P

nikad ne videh tako zao uticaj spojlera. videla sam omot 4. sezone i u svakoj prilici da neko rikne znala sam da li hoce ili nece :)

ovo mi je prvi put da sam bukvalno opsednuta nekom serijom. juce sam odgledala vise od pola 2. sezone i webizodes. do kraja nedelje se nadam da se ukljucim debelo u 4. serijal.

ima li zivota posle battlestar-a? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

serija moze da se posmatra na 2 veoma suprotna nacina.. prvi kao 'radnja je samo nesto sto je bilo neophodno za osnovni cilj a to je razvoj likova' i 'pizda im materina, da je ona debela svinja samo malo vise razmislila serija je mogla da ima i najbolju radnju i najbolje likove i SVE'. posto je lik rekao da je kraj smislio jos pre 100 godina i ja sam naravno ocekivala nesto drugacije od... uh, tone gluposti. Sto su morali da kazu da su oni zaceli danasnjeg coveka, kao da im iko veruje da su se parili sa onim australopitekusima? sta su jeli kad niti poznaju planetu niti imaju pojma o zitaricama, gajenju istih i sl... bacili su lekove i jedini doktor je umro? ne znaju nista ni o klimi niti su se trudili da saznaju.

 

da je ostalo na tome da su nasli planetu za zivot (i da to nije jebena zemlja) bilo bi mnooooooogo bolje. osim onima koji su prosto morali da znaju 'a sta sa parovima adama-lora i kira-apolo??'.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto su morali da kazu da su oni zaceli danasnjeg coveka, kao da im iko veruje da su se parili sa onim australopitekusima? sta su jeli kad niti poznaju planetu niti imaju pojma o zitaricama, gajenju istih i sl... bacili su lekove i jedini doktor je umro? ne znaju nista ni o klimi niti su se trudili da saznaju.

Што је најгоре, уништили су оружје, летелице, курце, палце, алатке и са завежљајима кренули пут одредишта...

 

da je ostalo na tome da su nasli planetu za zivot (i da to nije jebena zemlja) bilo bi mnooooooogo bolje. osim onima koji su prosto morali da znaju 'a sta sa parovima adama-lora i kira-apolo??

 

Мај поинт икзактли, баш то констатовасмо лепша ми и паметнија половина и ја... Да су клепо приказали некакву планету и крај...

И да су изоставили оне глупав сцене из ранијих живота главних ликова, а убацили више акције у 2 и по сата последњих епизода...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sat ipo filma imam 20 minuta dobre akcije ( Priznajem da volim space bitke ) sve se ostalo je veliki promasaj. Pocevsi od mesanja Boga, ljudi, andjela i cajlonaca. Kao sto rece Axi, ima mnogo nepotrebnih delova iz proslosti, pobeda nad sajloncima krajnje naivna. MRTVACI sjebu maticni brod (talija) a svemir tako mali :) O zemlji da ne pricam. Kako su preziveli? Sta je sa predatorima? Znaci karali se sajlonci, neandertalci i ljudi MA SRANJE!

 

Jedino mi je drago da su Caprica Six i Gaius Baltar ostali zivi do kraja. posto su mi bili maximalno zanimljivi.

 

A i bio sam u pravu :) :) :)

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?s=&...t&p=1863661

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...