Jump to content

Osvajači


VEPAR

Recommended Posts

E,sad da vam kazem da se planira veliki REUNION Osvajaca,sa save narodnjacima Chipijem i Shonetom(klav.).Planiraju da snime "nove" stvari,kao sto su hitovi iz grandovskog perioda velike trojke,naravno,u Urosevim "novim"aranzmanima!

Poslednji put su svirali za dan KG-a u aktelnoj postavi-zvucali su kao zadnji tezgarosi!!!

Nesha je PEVACHINA!!!Zao mi je sto cujem to da peva narodnjake-jebiga,Srbija!

Ako nadjem Vrelinu u ovom mom kupusu od kompjutera,javicu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja Vrelinu...poslednji put su svirali u Living roomu u SKCu i svirali su samo jednu pesmu sa albuma vino srveno i to pesmu "Ljubav je glad" i to je koliko ja znam bio taj REUNION... eto.. bila je originalna postava Osvajaca na toj svirci... i Cipi se odvalio toliko da je jedva stajao na nogama... bezveze... nije to vise to... Inace... jako su lose zvucali... (mislim tonski, sviracki je koliko toliko bilo korektno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох, пре две године кад су правили прву повратничку свирку било је до јаја, само нису били у оригиналној постави, јер клавијатурсита Шоне није оригинални члан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee

Ovo je VELIKI REUNION.

 

:) :) :)

Samo ne mozes da zamislis kada si jedan Kragujevcanin i svake godine,na neke vaznije datume,kada se narod skupi na nekom vecem koncertu,opet gledas njih i opet slusas price o VELIKOM reunionu.BTW,pola tih Osvajaca su trenutno na celu Doma Omladine,jedine ozbiljne kuce za organizaciju koncerata u KG-u,i bukvalno ne daju nikom drugom da svira na takvim desavanjima osim nekog njihovog uskog kruga "prijatelja"!A ima klinaca koji ubijaju,veruj mi,a ovi ih iskompleksirase samo tako!!!

UH,bas sam u off-u!!!Sorry,malo sam poludeo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

То је апсолутна истина! Углавном се Чипи и пљује зато што је под именом Освајача објављивао ону бедастоћу. Шта ће он да пева у животу, то мене не занима. Може да иде да пева и на циганским свадбама, али ако са Освајачима прави добру музику мени је у реду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Osvajachima i pravi dobru muziku, a zbog Nese mi je drago sto je otisao u narodnjake zbog nekih drugova koji tvrde da on nikad ne bi mogao da se proda kao Chipi!!!!!!!Mozda ce da izda album u narodnjackom fazonu, mozda ce da snimi za Grand, sve je moguce!!!Shvatio je chovek da od rocka nema para !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Ovde se nije dugo postovalo...Osvajaci su super,iako su uradili mnogo obrada.Gledao sam ih pre par mesecu u Smederevu i bilo je fenomenalno,bar meni...jer, je vecina ljudi bilo poprilicno mirno...

 

91` su razbijali svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...