Jump to content

Osvajači


VEPAR

Recommended Posts

Htela sam da pitam sta se sad desava sa njima, pa sam se setila da ipak prvo malo proguglam:

http://www.myspace.com/osvajaci

 

"...Trenutno bend zavrsava pripreme I sredinom maja ulazi u studio gde ce snimiti novi album I ponuditi fanovima izdanje koje ce po zvuku I produkciji sigurno popuniti prazninu kada je u pitanju Hard & Heavy pravac na ovim prostorima."

 

A sta je onda sa onim Grandovim bendom? Cudno bi bilo da propuste priliku za tezge na moru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recite vi sta hocete ali Osvajaci su jedan od najboljih bendova na ovim prostorima! To sto je Cipi jedno vrijeme glumio seljacinu ne znaci da oni kao bend manje vrijede. Za mene su uvijek bili i ostace legende bez obzira na sranja sa Grandom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze... Samo zbog toga što su eksponirani ne moramo ih više pljuvati od npr nekih takođe poznatih mjetalaca koji rade sa narodnjacima godinama i od toga žive (a ne pevaju nego su za drugim instrumentima). Važno je ono što su uradili a da valja... a toga nije malo složićete se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze... Samo zbog toga što su eksponirani ne moramo ih više pljuvati od npr nekih takođe poznatih mjetalaca koji rade sa narodnjacima godinama i od toga žive (a ne pevaju nego su za drugim instrumentima). Važno je ono što su uradili a da valja... a toga nije malo složićete se

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ha, baš Stratus upravo slušam :meshuggah:

 

Stratus je jagodinski bend sa Nesom iz Rume na vokalima.Tacnije,obe gitare sviraju dva stara jagodinska metal virtuoza a inace surak i zet Sasa Jankovic i Darko Konstantinovic.Klavijature svira isto nas drugar iz Jagodine Slavisa Pinki,isto stari iskusan muzicar.Bubanj im sad svira decko iz Rume koji ima bend Burning circle (ovde poznatiji kao Guzilla).Izdali su drugi album Equilibrium koji je odradjen na svetskom nivou i radili su promocije u skcu,Rumi,Smederevu,Kragujevcu i Jagodini pre par meseci.

 

On topic jel zna neko ista o Osvajacima sada?Svirali su pre par dana u Cupriji bez Urosa i sa nekom novom postavom totalno.Neki novi bubnjar koji je vise puta ispadao iz ritma.Kruzi prica po Sumadiji i Pomoravlju da su u fazi svadje i raspada.Ajde ako neko zna vise voleo bih da me demantuje.

Inace gledao sam ih 3 puta od kada se Cipi vratio i zvucali su izvanredno,nove pesme su isto super.Prosle godine su na dan grada u Kragujevcu otkinuli stare stvari,sve sami hitovi koji ima da se slusaju jos 100 godina.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se kad smo svirali sa njima i alogijom u banjaluci, znaci ta svirka je bila jebanje keve. cipi je preiskusan pevac, nema zajebancije, plus je citava atmosfera njihovih pesama jos bolja live.

mnogo volim ovaj band, ne znam doduse nista o tim pricama o raspadanju, ali se nadam da do toga nece doci :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On topic jel zna neko ista o Osvajacima sada?Svirali su pre par dana u Cupriji bez Urosa i sa nekom novom postavom totalno.Neki novi bubnjar koji je vise puta ispadao iz ritma.Kruzi prica po Sumadiji i Pomoravlju da su u fazi svadje i raspada.Ajde ako neko zna vise voleo bih da me demantuje.

Nemoj, bre, da nas prepadaš :P! Šalim se, ali se zaista nadam da su to samo priče i da je sve ok sa njima. Mada, ako su pre par dana svirali u totalno drugoj postavi... :confused:

Ja sam ih od Čipijevog povratka gledao 2x, od čega taj drugi put pre par meseci na otvaranju bašte KST-a. Jesmo iskisli ko miševi, ali je vredelo, pokidali su kako su zvučali tada, posebno me oduševilo što su i vokale pevali kao na snimicima, vrhunska im je svirka bila tad. Baš je sranje ako su se nešto posvađali... :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...