Jump to content

Osvajači


VEPAR

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pročitao sam juče u 24sata da Osvajači sviraju sad 14.2. tj. sutra u LivingRoom-u, kao povodom dana zaljubljenih nešto, valjda, cena karte 500 din. u pretprodaji.

Koliko sam video, ovde nema teme o tome... ima neko da potvrdi informaciju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Bane Jelić je sada gitarista, znači cela postava "lažnih" Osvajača je ponovo na okupu.

Postava:

Zvonko Pantovic - Čipi (Vokal)

Bane Jelić (Gitara)

Dejan Pejović - Peja (Bas)

Nebojša Jakovljević - Šone (Klavijature)

Nenad Branković - Konga (Bubnjvi)

 

P.S.

Postoji i grupa "Čipi i Industrija" u kojoj sviraju:

Čipi (vokal)

Dragan Urošević - Uroš (gitara)

Dragoslav Tanasković - Trnda (gitara, vokal)

Miodrag Zdravković - Mikica (bas)

Dejan Nikolić - Cvetko (bubanj).

Znači postava Osvajača koja svirala zadnjih nekoliko godina, samo umesto Šoneta ovde svira Trnda.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Posle dve i po godine, kragujevački rok bend "Osvajači" će ponovo nastupiti u Nišu. Koncert će biti održan u subotu, 20.oktobra u klubu Pravnog fakulteta (Juridicum) sa početkom od 21 sat.

 

Bend trenutno radi na snimanju novog albuma sa koga će u Nišu premijerno izvesti nekoliko pesama, dok će većinu repertoara činiti stare rok klasike kao što su S' Kim Čekaš Dan, Maska (sam), Zla Noć, Duša Kad Izneveri, Možda Nebo Zna, Gde Da Pobegnem, Jedna Me Devojka Neće, Krv i Led, Nikada Više S' Tobom, Pronadji Me i druge.

 

Osvajači će nastupiti u istoj postavi kao i prošli put, tj. Čipi (vokali), Bane Jelić (gitara), Peja (bas), Konga (bubanj) & Šone (klavijature).

 

Cena karte će biti 450 dinara u pretprodaji, tj. 500 na dan koncerta. Karte će biti puštene u prodaju u ponedeljak, 1. oktobra, i moći će da se kupe u CD Sound music shopu (na samom kraju novog podzemnog prolaza), Music House-u (Generala Milojka Lešjanina 12, kod Simfonijskog) i klubu Pravnog fakulteta (Juridicum)

 

Kako je bilo pre dve i po godine u Nišu, možete se podsetiti ovde:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TYh13VmnvMQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

глед'о сам их синоћ у Паланци. јеботе, како се распадају. онај Чипи је на пајду сто посто, глас му је пропао само тако. Бане Јелић је недојебани комплексаш који се трипује да је Стив Ваи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Борко, био клинац из околине Трстеника, мали дебилко, погинуо на јебеном мотору јер је умислио да је Валентино Роси.

Ај што је дебилко погинуо, него је убио и човека. Буквално поделио аутомобил на пола од силине ударца.

 

И ови дебили му посветили песму.

 

Никакав бајкер клинац није био.

Матори гастоси, купили дебилку сину мотор да се курчи.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haos.

Čiji je onda ovaj Porše?

 

I koje je godište Čipi, rekao bih da čovek uopšte ne stari, ovako je i pre 15 godina izgledao... Jedino što je kosicu doterao i što više nema raspon od 20 oktava.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te bajkere u pokušaju, na aždajama od 1000 kubika, psujem svakodnevno. Kako me je prekjuče jedan isekao u krivini...

Tu elementarne vozačke kulture nema.

 

Izgleda da je '66. godište. Bog te maz'o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...