Jump to content

Porcupine Tree


Vitamin K Experience

Recommended Posts

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Stevanu ide super solo, tako da sem nekog one-off-a u nekoj budućnosti ne vidim da će ikad da se vrati. Bar ne liči na to po njegovim trenutnim pričama.

 

Harrison isto popunjen sa vremenom, i KC i drugi PT. Druga dvojica manje sam upoznat, ali Barbieri svirao kao predgrupa Wilsonu u RAH, plus izveli zajedno par pesama. A godinu pre mu Gavin bio gost, tako da je on def u dobrim odnosima sa njima, samo bi ovaj radije pod svojim imenom da tera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevan je rekao X puta do sada, PT je gotov, on ne svira vise takvu muziku, niti zeli da svira i da ide u nazad. PT je bio faza dok je mislio da mu treba bend zbog kreativnosti, a onda je skapirao da mu je lakse sam da radi sve itd. U sustini, prevelik je control freak da ima bend koji ce da utice na njegovu muziku. Tako da, prilicno sam siguran, da PT nikada vise nece raditi. Mozda se okupe da odrade neku svirku za ogromne pare, ali i to cisto sumnjam, Steva zaradjuje mnogo vise sada nego sto je ikada sa PT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevan je rekao X puta do sada, PT je gotov, on ne svira vise takvu muziku, niti zeli da svira i da ide u nazad. PT je bio faza dok je mislio da mu treba bend zbog kreativnosti, a onda je skapirao da mu je lakse sam da radi sve itd. U sustini, prevelik je control freak da ima bend koji ce da utice na njegovu muziku. Tako da, prilicno sam siguran, da PT nikada vise nece raditi. Mozda se okupe da odrade neku svirku za ogromne pare, ali i to cisto sumnjam, Steva zaradjuje mnogo vise sada nego sto je ikada sa PT.

 

SW malo sere. Kao sto rece @Angelystor, "nije tip coveka koji se vraca nazad", a onda na prosloj turneji 5 PT pesama. "nije tip coveka koji se vraca nazad",a onda vrati u Blackfield. Preveliki je cotrol freak da bi neko uticao na njegovu muziku, a bio u razlicitim bedovima/side prijektima zadnjih 20ak godina.

Kul je to sve, isplacuje mu se sad sve sto je ulozio u svoju karijeru do sad, uziva u tome, i treba, ali sto se tice PT sere...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

https://porcupinetreeofficial.bandcamp.com/

Quote

We have launched a Bandcamp page at porcupinetreeofficial.bandcamp.com where you can listen and download full resolution recordings of rare and unreleased rarities from beyond our core record label releases. This has been a long time in the planning, and we do apologise for the poor timing, as we know this is a very difficult time for everyone, including us as musicians and our families. The upshot is that we have decided to go ahead and make the page live now as planned, but point out that there's absolutely no rush to avail yourself of its contents, it will be around indefinitely and we aim to add more music to it over the coming months. In the meantime, if you are stuck at home and do feel like some extra-curricular PT music, here it is!

cujem angelismora kako fapuje u daljini

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
35 minutes ago, ShinigamY said:

Izgleda je snippet nove pesme obrnut i usporen 4x, lyrics kada se okrene je "Tell who you are" 

bar nije kad se obrne

"So here's to my Sweet Satan.
The other's little path
Would make me sad,
Whose power is faith.
He'll give those with him 666.
And all the evil fools,
they know he made
us suffer sadly."

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, azal said:

znaci niko ne kupuje uzasne pop albume

Bukvalno prva pomisao. Pre 5 meseci napravljen Porcupine Tree youtube account, objavljeni spotovi pesama svi koji su izasli, i evo sad nakon 5 meseci ovo, sto znaci, finansije pukle u ove dve godine, nema turneje, mora last resort - PT da se vozdigne i da se grune album + turneja 2022 pod hitno. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...