Jump to content

Porcupine Tree


Vitamin K Experience

Recommended Posts

Vidim da Colin nije u ekipi, što je šteta, on mi je bio totalno kul deo priče.

Meni lično Porcupine Tree reunion i nije bio naročito potreban, iskreno bih MNOGO radije pratio dalji razvoj Wilsonove solo karijere, ali njegova je karijera, može da radi sa njom šta god želi. Ali ko zna, možda album bude dobar. 🙂 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanovima zamaglila stakla na naočarima za vid na objavu. 

2 hours ago, Haos sam ja said:

Biće to ipak novi album "Closure / Continuation", izlazi u junu sledeće godine. Nisam ni imao pojma da ekipa radi nešto zajedno, dobro su to prikrili.

Da li su bilo šta radili zajedno ili je samo izvukao PT ime i da mu sviraju na albumu i turnejama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi, gitara vise nije stvar proslosti kao sto je bila pocetkom godine?

Ok logican reunion, Stevin poslednji kerov kurac, nema se turneja dve godine, daj brze bolje PT reunion i preorder 8 meseci ranije.

Ali da ne budem krajnje zloban, dobra je rstva.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Ok mi je pesma iskreno, zvuci ko PT i ono sto bi svaki fan PT ocekivao. Da l je neka vrh pesma i potencijalni hit? Nope. Ali verujem da je izvucena sa solidne neke sredine, malo skrpljena od leftovers sa prethodnih albuma, sto mi opet ne smeta, dok god bude jacih pesama (nadam se).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasican Steva jedac govana:
"I think it probably is the last record we’ll make and probably the last tour we’ll do.” - u prevodu, sad morate da pohrlite da pokupujete karte za turneju da napunimo budzet koji sam sprzio snimajuci glupe pop wanna be albume.  

Ima istine da su matori svi itd, ali mogu da se opkladim da ovo nece biti poslednja turneja, niti poslednji album. Steva vrlo dobro zna da vecina ide na njegove solo koncerte da cuje PT pesme, a ne njegove pop radove. Dva puta sam se u to uverio, bukvalno publika zeva dok on izvodi njegove pop stvari, i svi cekaju da se pojavi sa nekom pesmom iz PT ere. Jednostavno, fanovi to ocekuju, i on ako misli da je veci od PT (iako je glavni akter tamo) i da moze da nadmasi svoj rad u PT, grdno se vara.

 

Edited by ShinigamY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...