Sign in to follow this  
Vitamin K Experience

Porcupine Tree

1409 posts in this topic

Ne sviđa mi se ovo. Npr. "Heartattack In A Layby" mi uopšte ne ide ovoliko upbeat da bude, zvuči isto kao i sve ostale "obrade" na albumu.

Stevanu ide super solo, tako da sem nekog one-off-a u nekoj budućnosti ne vidim da će ikad da se vrati. Bar ne liči na to po njegovim trenutnim pričama.

Harrison isto popunjen sa vremenom, i KC i drugi PT. Druga dvojica manje sam upoznat, ali Barbieri svirao kao predgrupa Wilsonu u RAH, plus izveli zajedno par pesama. A godinu pre mu Gavin bio gost, tako da je on def u dobrim odnosima sa njima, samo bi ovaj radije pod svojim imenom da tera.

Stevan je rekao X puta do sada, PT je gotov, on ne svira vise takvu muziku, niti zeli da svira i da ide u nazad. PT je bio faza dok je mislio da mu treba bend zbog kreativnosti, a onda je skapirao da mu je lakse sam da radi sve itd. U sustini, prevelik je control freak da ima bend koji ce da utice na njegovu muziku. Tako da, prilicno sam siguran, da PT nikada vise nece raditi. Mozda se okupe da odrade neku svirku za ogromne pare, ali i to cisto sumnjam, Steva zaradjuje mnogo vise sada nego sto je ikada sa PT.

on ne svira vise takvu muziku, niti zeli da svira i da ide u nazad.

Sa druge strane, svaka nova solo turneja nekako ima sve više PT pesama u listi :D Još na zadnjoj i jednu Blackfield ubacio

• Upvote 1

SW ima bukvalno isti career trajectory kao Devin Townsend. Sto mu vise dosadna i self-indulgent muzika to je popularniji i vise zaradjuje.

blago njima :)

Stevan je rekao X puta do sada, PT je gotov, on ne svira vise takvu muziku, niti zeli da svira i da ide u nazad. PT je bio faza dok je mislio da mu treba bend zbog kreativnosti, a onda je skapirao da mu je lakse sam da radi sve itd. U sustini, prevelik je control freak da ima bend koji ce da utice na njegovu muziku. Tako da, prilicno sam siguran, da PT nikada vise nece raditi. Mozda se okupe da odrade neku svirku za ogromne pare, ali i to cisto sumnjam, Steva zaradjuje mnogo vise sada nego sto je ikada sa PT.

SW malo sere. Kao sto rece @Angelystor, "nije tip coveka koji se vraca nazad", a onda na prosloj turneji 5 PT pesama. "nije tip coveka koji se vraca nazad",a onda vrati u Blackfield. Preveliki je cotrol freak da bi neko uticao na njegovu muziku, a bio u razlicitim bedovima/side prijektima zadnjih 20ak godina.

Kul je to sve, isplacuje mu se sad sve sto je ulozio u svoju karijeru do sad, uziva u tome, i treba, ali sto se tice PT sere...

• Upvote 1