Jump to content

Jag Panzer


DragonHeart

Recommended Posts

Ovaj bend naprosto obozavam! Genijalci na svakoj poziciji, s gomilom extra albuma, koji su prototip pravog US Heavy Metala. Istacu ipak vanvremenskog Harry Conklin-a, koji spada u sam vrh vokala danasnjice. Njihova muzika je toliko iskrena, prozeta izrazajnim riffovima, solazama... svime sto krasi jedan bend ovakvog usmjerenja. Ako bi me neko pitao da kazem kojem bendu nije ni izbliza pruzena paznja koju zasluzuje, onda bi to bio upravo ovaj kvintet iz Colorado-a. Zanimljivo je da u mnogim intervjuima mastermind Jag Panzer-a, Mark Briody, navodi kao veliku zelju da svira u Srbiji, Hrvatskoj,… Ali, koga to briga za to, nazalost…

 

 

http://www.jagpanzer.com

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala su i zasluzili. Slusao sam split live Silencer i Serberus, oba benda iz Kolorada, sa koncerta gde su svirali sa Jag Panzer. Hari je otpevao 'Wrathchild' sa Silencer, ali je bio zaboravio tekst, pa pola odbrljavio.

Moram da nabavim ovaj bootleg singl na kome su pesme sa Riot dema na kom je on pevao, a sledece nedelje uzimam od ortaka Titanh force diskove da cujem i to. Posle toga mi ostaje samo Satan's Host da nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ne znam samo sto niko ne spominje genijalca virtuoza koji je svirao na par albuma (Ample Destruction i Forth Judgement) Joey-a Tafollu...Covek je izuzetan gitarista, izdao je tri solo albuma, od kojih se ne zna koji je bolji, oplemenio je heavy prepoznatljiv sirov zvuk jag-a sa svojim ludackim solazama, meni se iskreno najvise dopada fourth judgement album ,a narocito pesme Black, Shadow Thief (neverovatne harmonije u srednjem delu pesme ) i Future shock....i chris broderick je genijalan ,ali subjektivno ne moze ni da prismrdi kreativnosti joey-a tafolle....

 

a prebacite ovu temu na heavy, ipak joj je tamo mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugacije i ne moze biti!

Moram naci da cujem dupli bootleg "Chain of Command". Naime, pesme na prvoj ploci je otpevao Hari, a na drugoj Bob Parduba, i ovaj drugi je zvanicno reizdati album.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...