Jump to content

Mythbusters


Doug Bradley

Recommended Posts

IPB Image

 

Jel' prati neko?

Omiljene epizode,mitovi itd?

 

Ko gleda Discovery verovatno je zapazio ovu dvojicu kraljeva koji razbijaju urbane legende i mitove....

Inache dvojac koji chini Mythbusters su Jamie Hyneman i Adam Savage imaju ogromno iskustvo u elektronici inzhinjerstvv i mnogim drugim naukama i sl.

 

Pored Mythbusters-a ova dvojica su radili i na specijalni efektima za filmove (shto im je i glavno zanimanje)Star Wars,Matrix,AI,Terminator 3 itd....

 

Vishe informacija imate na wikici :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Mythbusters

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, gledao sam ih u gomili skeceva ranije (jebi ga, to su najpre skecevi) i stvarno su dijabole!

Znaci, njih dvojica se ne libe da probaju i na sebi sve i svasta a kamoli na Busteru.

Rekao bih da su Jamieve ideje konstruktivnije ali da je Adam u najvecem broju slucajeva pokretac jer je ludak pun energije i zivota.

Gotiva su, mada, ne mogu da zamislim ko finansira sve ta njihova glupiranja.

Mislim, mogu ali ...

Nije bitno ...

:ph34r:

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, sve da su ti mitovi i tacni, u pitanju je mrtav komad mesa, a ne ziv organizam koji se obnavlja i prilagodjava.

 

Trebuset mi je super, kad se raspadne u paramparcad. Takodje, ispitivanje najbolje poze za prezivljavanje pada aviona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jedan od najjachih mitova kada su stavili dve mrtve svinje u kola i drzhali ih tamo dva meseca i onda uzeli da prodaju kola za 200$ da vide da li ce neko da ih kupi :):):)

 

docekala sam konacno mitove o koka koli... dobra je jedino za poliranje hroma a mitovi o raspadanju mesa i zuba u istoj su - BUSTED!!

 

:rockdevil:

Odmah sam odleteo u prodavnicu i kupio paket koka kole :ph34r::lol::):mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo najzad neko da otvori temu. Ja mislio da ih niko ne gleda! Kad krenu u rekonstrukciju nekog mita Jamie skoro uvijek da tacnu pretpostavku o ishodu rekonstrukcije a Adam se vazda zaebe.

Jedan od najboljih mitova mi je onaj kad provjeravaju da li se mozes izvuci kad neko puca u tebe a ti si ispod vode. Pucali su iz onoga takoreci topa (50 calliber) i nista jebote!

Jedino je bzvz sto na Discoveryju odavno nije bilo nekih novih epizoda, sve repriziraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedna mnogo dobra fora u julskom broju CKM-a. Naime, bio je tekst pod naslovom "Poor Man's Quarterly", tj. radilo se o jeftinim zamenama, na primer: Bosanke - Hrvatice za sirmoasne, ili Tomislav Nikolic - Seselj za siromasne. Elem, CKM-JSO - Mythbusters za siromasne, pa kaze:

Dok americki duo potrosi nekoliko stotina hiljada dolara da raskrinka razne mitove i legende, uz spektakularne eksplozije i bezbednosne mere, njihova domaca tuzna kopija bez dinara, ali sa puno povreda i blamiranja po javnim mestima, pokusava da dokaze postoji li uopste "Narodna mudrost". Traze narodnu, posto svoju svakako nemaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...