Jump to content

Family Guy


Elvis

Recommended Posts

  • 3 months later...
moracu da ispadnem streber i da odgledam star warse konacno da bi mi ovaj special bio smesniji, jel da? kazu da ide prvo 3, 4, 5 pa 1, 2, 3, ne?

 

Pa, ne. Obično ide 1, 2, 3 pa 4, 5, 6... Samo što su snimani i prikazivani redom koji si ti naveo. Tako da ako hoćeš hronološki po priči onda ideš 1 - 6, pa lepo ispratiš celu priču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sve sezone Family Guya su podjednako dobre, tj. fenomenalne. Čak bih se usudio da kažem da FG postaje sve bolji jer ekipa serije uči na greškama i ispravlja sve što nije bilo mnooogo odlično na fenomenalan nivo.

Btw, jedva čekam Season 6 Episode 1:

Blue Harvest

The Griffin family is stuck at home during a blackout. With no TV to entertain them, Peter decides to tell a story that is a retelling of the key scenes and narrative from "Star Wars: A New Hope," using "Family Guy" characters.

“Blue Harvest” is the sixth-season premiere episode of the FOX animated television series Family Guy. It consists of two production codes (5ACX16 and 5ACX22) as the initial episode (5ACX16) was not long enough to air all the material; therefore, this episode will last an hour. It is a retelling of Star Wars Episode IV: A New Hope. The plot of the episode is expected to recast certain Family Guy characters into Star Wars roles.

Sat vremena sprdanja sa Star Wars serijalom na FG način! Fuck yeah! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo ni blizu South parka. Mislim ok je, ali ne moze da se meri sa SP. Kako su ih Mat i Trey izmazali u epizodi Cartoon wars :mrgreen:

 

Meni South Park nikada nije bio nista posebno. Mislim, sta je to. Nema radnju. Izgleda mi ko da je svaka epizoda recenzija nekog trenutno popularnog fenomena ili cega vec (trenutno popularnog) i spradanje sa istim na jako glup nacin tipa "kurac, picka, govno, sisa".

Ono je humor nekog intelekrualnog nivoa Beavis-a i Butthead-a.

 

Mislim, nije da nema dobrih fora koje jesu za dobro smejanje, ali daleko je to od nekog kvaliteta kad se pogleda celi "opus".

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni South Park nikada nije bio nista posebno. Mislim, sta je to. Nema radnju. Izgleda mi ko da je svaka epizoda recenzija nekog trenutno popularnog fenomena ili cega vec (trenutno popularnog) i spradanje sa istim na jako glup nacin tipa "kurac, picka, govno, sisa".

Ono je humor nekog intelekrualnog nivoa Beavis-a i Butthead-a.

 

Mislim, nije da nema dobrih fora koje jesu za dobro smejanje, ali daleko je to od nekog kvaliteta kad se pogleda celi "opus".

 

 

Znaci ja stvarno ne znam sta da kazem. Da li si ti svestan kakvu si glupost izvalio? Ja ne mogu da verujem da neko moze da kaze ovako nesto. Koliko si ti epizoda SP uopste gledao? SP nema veze sa Beavisom i Buttheadom (inace i oni su zakon na svoj nacin) i ako bi malo vise obratio paznju video bi da se South park na veoma smislen nacin bavi svim sferama zivota, svim drustvenim zbivanjima, svim modelima licnosti i drustvenih i psiholoskih fenomena, kako u SAD tako i u celom svetu. Vulgarne i spontane fore mogu biti samo veliki plus. Nista ne moze da me nasmeje kao SP. Ja za Family guy nisam rekao da ne valja, vec sam samo rekao da nije bolji od SP. Ko jos sme da se usudi da na takav nacin ismeva homoseksualce, invalide, ljude drugih nacionalnosti, rase, i veroispovesti, sve moguce drustvene grupe i organizacije, od prosjaka do predsednika, i to sve zarad dobre zajebancije i smeha. Samo SP ima muda za tako nesto. I to nisu fore ''kurac, picka, govno, sisa'' kao sto si rekao. To je samo na povrsini. SP ima mnogo dublju sadrzinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni South Park nikada nije bio nista posebno. Mislim, sta je to. Nema radnju. Izgleda mi ko da je svaka epizoda recenzija nekog trenutno popularnog fenomena ili cega vec (trenutno popularnog) i spradanje sa istim na jako glup nacin tipa "kurac, picka, govno, isa".

sou tru :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ja stvarno ne znam sta da kazem. Da li si ti svestan kakvu si glupost izvalio? Ja ne mogu da verujem da neko moze da kaze ovako nesto. Koliko si ti epizoda SP uopste gledao? SP nema veze sa Beavisom i Buttheadom (inace i oni su zakon na svoj nacin) i ako bi malo vise obratio paznju video bi da se South park na veoma smislen nacin bavi svim sferama zivota, svim drustvenim zbivanjima, svim modelima licnosti i drustvenih i psiholoskih fenomena, kako u SAD tako i u celom svetu. Vulgarne i spontane fore mogu biti samo veliki plus. Nista ne moze da me nasmeje kao SP. Ja za Family guy nisam rekao da ne valja, vec sam samo rekao da nije bolji od SP. Ko jos sme da se usudi da na takav nacin ismeva homoseksualce, invalide, ljude drugih nacionalnosti, rase, i veroispovesti, sve moguce drustvene grupe i organizacije, od prosjaka do predsednika, i to sve zarad dobre zajebancije i smeha. Samo SP ima muda za tako nesto. I to nisu fore ''kurac, picka, govno, sisa'' kao sto si rekao. To je samo na povrsini. SP ima mnogo dublju sadrzinu.

Isto moze da se kaze i za FG, minus preterana vulgarnost u nedostatku inspiracije. To sto se ti lozis na SP nije nikakav argument.

I ta "muda" gube poentu posle nekog vremena.

 

Uzgred, da si ti malo obratio paznju, video bi da je Brace takodje rekao da se "South park na veoma smislen nacin bavi svim sferama zivota, svim drustvenim zbivanjima, svim modelima licnosti i drustvenih i psiholoskih fenomena, kako u SAD tako i u celom svetu." samo drugim recima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...