Jump to content

Art Diler


Shix

Recommended Posts

Sve cestitke, bili ste najbolji (po meni).

Odlican zvuk, dobri tekstovi.

Kao sto sam vec reko posebno cenim sto Shix svira Gibson Les Paul, a ne neku "besnu" gitaru.

 

Pa Les Paul je veoma besan luksuz kod nas...

Sve u svemu,znao sam ja jos ranije da ovaj bend ima potencijala dosta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, svaka chast za komplet uchinak na gitarijadi.. josh nemam snage da preslusham demo ali obecavam da cu chim dodjem sebi :P pa cu javiti utiske...

 

Bicemo u kontaktu i sve najbolje, samo nastavite da radite ja bih rekao da ste na pravom putu...

 

pozdrav :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosio sam ortacima kasetu na koju sam snimio bendove sa "Gitarijade" i njima se "Art Diler" najvise svidja.

Dopada im se to sto su pesme dobro smisljene, sto nema ludackog duplog bas bubnja i smaracih power klavijatura.

Shix porucuju ti da si super gitarista. Oni su svirali gitare tako da su kolko tolko stucni po tom pitanju.

Klavijature je su iskoriscene kao instrument koji drzi atmosferu i obro su odsvirane.

Pevac je super, bubnar takodje.

Sutra im nosim sve pesme.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!Prvi put sam vas uzhivo odslushala na Gitarijadi,i ODLICHI STE,zapravo FANTASTICHNI!Zvuchite fenomenalno,tekstovi su vam super...Do sada sam skinula tri vashe pesme,poshto mi je net spor (dialup,shta da se radi),ali sad skidam i chetvrtu,tachnije sve cu da ih daunlodujem. :smile: Znachi,moram sve da ih imam,mnogo su dobre,vashe pesme mi tako prijaju.....Navijala sam za vas... :smile: Dobili ste nagradu za snimanje zasluzheno,mogli ste,ako ne po zhiriju,onda po publici,al' eto.I "Anti-dote" je razbio...Jedni ste od najboljih demo bendova koji su nastupali tokom Gitarijade.Drzhim vam palcheve za dalji rad!I obavezno dodjite u Zajechar na nekoj svirci!!! :smile:

Edited by Stefana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na na pesmama i na njihovom izvodjenju.Iskreno nisam navijao za vas,ali ste mi se svideli. :)

Skinuo sam sve vashe pesme na net-u sto sam nashao i slusham ih upravo.Tekstovi su extra,pesma Duhovi proshlosti me odushevila,jedna od boljih pesama koju sam cuo na ovoj gitarijadi! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu pa vi ste me skroz zarazili !!!!!!

jel cete vi da mi platite struju?M,m,m? Hahahhahahahaha

Po ceo dan samo vas slusham!!! Skinuo sam sve vashe pesme koje sam pronashao po netu i po ceo dan vas slusham jbt. odvalio sam za tim pesmama!!! :muzicar::rockdevil::pivopije:

Ima da ih podelim po celom Smederevu !!! Stvarno ste extra !!

Da nije pobedio NightFall na gitarijadi,vi bi ste sigurno ! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...