Jump to content

Art Diler


Shix

Recommended Posts

Ma gde je smederevo rockerski grad?!?!?!?!Daj boze da sve ukupno ima 50 ljudi koje ne vole shugave narodnjake!!!!!Ovde sve sami pozeri i fenseri....Sve sto znaju je da udju u diskoteku stanu oko shanka i odmeravaju se ko ima i koliko...Bednici nisu izashli nigde iz Sd-a a kamo li iz Srbije... U ovom gradu skora pa da i nema rockera...Sad kad sam bio u Zajecaru na gitarijadi po treci put ja sam se odushevio,e to je rockerski grad! :):muzicar::rockdevil::pivopije: Nisam ishao na Osvajace nisam bio u mogucnosti :)Na gitarijadi mi bilo glupo da vam trazim cd ili tako nesto za uspomenu,a trebao sam.Mada kad sam doshao na ovaj forum malo sam shvrckao po temama gledao ko,sta,gde,s'kim,o kome i cemu pricaju pa sam naleteo na temu gde su Demo Bendovi i zapoceo da komentarishem :) Sad imam od vas neke pesme i sve mi se svidjaju ne znam koja mi se vishe svidja od koje :) :) Samo tako nastavite,ma neee ....budite josh bolji,ako moze od ovog bolje :) Voleo bih da jednog dana pricam o vashem bendu ko sto pricam o Van Gogh-u :) To je bend koji sam ja krenuo da slusham 1996,sa svojih 6 godina :) i zbog njih mi se svidela rock muzika...no dalje da ne pricam kako i sta i zbog cega slusham rock da ne bih skrenuo sa teme :) :) pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa,zashto nije hit negde blizhe Zajecharu??!!Ee,valjda cemo i mi doci na red...Shto skorije,ja se nadam...Hocu opet da vas chujem uzhivo!!!!!!Vashe pesme su mi tako drage,da ja to ne mogu da opishem...Ne mogu da izdrzhim bez njih...Tako da,shto pre dodjite u Zajechar....Pozdrav : )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeee Stefana sine da me pitas ja bi se vratio u zajecar i ostao 2 meseca i 13 dana bez da se vracam kuci./...Naravno da bude ista ekipa drustva i jedna slatka devojcica sa DUREX standa Ne zajecar je loodilo tesko, i bas bi dosao da sviram opet nadam se da i moji momci isto misle....eto imacemo u planu zajecar samo da vidimo gde kako i tako to....sviramo celo vece za pljeskavicu...:D pozdrav svima koji diluju nasu muziku...LEGALNO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ako nekad dodjete u Sd jedino gde cete moci da svirate je na ulici.

U ovog usranom gradu samo NARODNO se ceni ....

Gacice,brushalter i tako te BIG SHIT pesme ...

A iskreno voleo bih da se napravi neki mini koncert tj. da dodju ovi(Art Diler,Aeternia,NigheFall,Dargoron i domaci nash bend ProPalice) bendovi u Sd tvrdjavu da sviraju!Ja mislim da bi bilo ljudi kao i na gitarijadi :) hahahhahahahahah

To je mnogo za ovaj grad :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ako nekad dodjete u Sd jedino gde cete moci da svirate je na ulici.

U ovog usranom gradu samo NARODNO se ceni ....

 

Petrovac je nekad imao jedan-dva benda i bila je bruka kriza a sada najmanje postoje 10 benda koji lepo sviraju. Takav broj iz jednog obicnog sela je za svaku pohvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma smederevo ima bendove...ali nema ko to da slusha i nemaju gde da sviraju.... :( :( :(

Zato i jesmo truo grad...

Ebem ti ja taj grad u kome ima 2 benda(Alogia,DARGORON) koja su se sama probila na rock,metal scenu,a ne mogu da sviraju u svom gradu jer nema gde da sviraju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma smederevo ima bendove...ali nema ko to da slusha i nemaju gde da sviraju.... :( :( :(

Zato i jesmo truo grad...

Ebem ti ja taj grad u kome ima 2 benda(Alogia,DARGORON) koja su se sama probila na rock,metal scenu,a ne mogu da sviraju u svom gradu jer nema gde da sviraju....

 

ih,nemaju gde da sviraju...ma,svako igraliste za male sportove je super mesto...bolje reci nemaju za kog da sviraju.Eh,kad se samo setim kako je bilo u Petrovcu,ali je uvek bilo rockera,to je valjda i neka tradicija...mada,su se ljudi borili da stvore povoljnu (rock) klimu...veliki udeo u tome imaju i clanovi Art diler,ja sam svedok. :rockdevil: jbg,neko mora da zagrize da bi nesto zazivelo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...