Jump to content

Art Diler


Shix

Recommended Posts

AH....da znate da ste mnogo zarazni. :muzicar::pivopije::rockdevil::alkos:

Davno sam je ja zarazio sa dilerima : ) odmah posle gitarijade sam postao bolestan sa ne izlecivom bolesti zvanom Art Diler. Jbg.gori ste od side... :muzicar::rockdevil::pivopije:

 

Svaka cast na textovima,znam ih napamet.(PA nije ni cudo,koliko vas slusham) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Dileri su sinoc bas dobro otprasili u Cupriji. Iz Petrovca je bio organizovan prevoz,tako da je verna publika opet bila uz AD. Nastup je bio bas energican, i koliko sam video svi su veoma dobro reagovali na Dilere, ne samo Petrovcani. Jos jednom, svaka cast majstori!!! :rockdevil:

 

Jbt,jos me boli grlo od urlanja...A da, da ne zaboravim,pesma Oci crnog andjela je zvucala fenomenalno,mozda cak i bolje nego na snimku... :muzicar::rockdevil:

Edited by hard homolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i stoleta.....Hvala svim drugarima na podrsci bas davno nisam bio....znate fanovi devojcice jurnjava pa nikako da sednem za komp :D sala....M A X ne da imam tvoju sliku iz mladjih dana u maidenovoj majci to sam naso u nekim Shixovim slikama on i ne zna valjda jadan za to....HVALA SVIM DILKERKAMA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve pesme su im extra :) Samo mi je krivo sto ih ne mogu slushati uzivom. :(

Malo pre sam procitao da ce da bude neka svirka u skc-u sredinom oktobra....pa bilo bi lepo da se i vi pojavite tamo. : ) : ) Cinimi se da je i Max jedan od organizaotra pa ... :D

 

Pozz swim clanovima ovog benda,momci svaka vam cast samo tako nastavite !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve pesme su im extra :) Samo mi je krivo sto ih ne mogu slushati uzivom. :(

Malo pre sam procitao da ce da bude neka svirka u skc-u sredinom oktobra....pa bilo bi lepo da se i vi pojavite tamo. : ) : ) Cinimi se da je i Max jedan od organizaotra pa ... :D

 

Pozz swim clanovima ovog benda,momci svaka vam cast samo tako nastavite !

 

Pozdrav i tebi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kada ce biti to glasanje za hot dana ? Nedelje ? Da znam da ponesem mob. i sedim kod oca u kolima i da slusham radio 202 posto za divno cudo ni u kuci ni u stanu nemam radio 202.BRKA cccc u kom selu ja zivim...pa ovo Smederevo def.nije grad... :S:S:S

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kada ce biti to glasanje za hot dana ? Nedelje ? Da znam da ponesem mob. i sedim kod oca u kolima i da slusham radio 202 posto za divno cudo ni u kuci ni u stanu nemam radio 202.BRKA cccc u kom selu ja zivim...pa ovo Smederevo def.nije grad... :S:S:S

pa,utorkom su domaci bandovi od 7 do 9...pa,glasa se za one bandove koje slusaoci predloze.a da,sutra je izbor za hit nedelje,Dileri valjda idu u baraz,jer su imali puno glasova u utorak.ali,ne znam u koliko sati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...