Jump to content

Art Diler


Shix

Recommended Posts

moram da vam cestitam na ekstra nastupu u subotu u Novom Sadu, videlo se po masi da je lepo primila vas rad, a bas sam nesto posle komentarisao sa ortakom i on mi kaze 'steta sto sviraju u srbiji'...

 

svaka cast, proveo sam se do jaja, a posto vas nisam slusao ranije, bas su mi lepo legle pesme

 

puno srece sa tim albumom, puno pozdrava,

 

slejer! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ART DILER, ART DILER.... EXTRA!!!!!! Svidja mi se i nova pemica... ma sjajno, a da ne pricham kakvi ste bili prateci na mi pleshemo!:) Jedino bre, niste ni pipnuli kolache! Sramota!:) pozzz

 

Hvala Marijana.

Ali ja stvarno nisam mogao da jedem :)

 

 

moram da vam cestitam na ekstra nastupu u subotu u Novom Sadu, videlo se po masi da je lepo primila vas rad, a bas sam nesto posle komentarisao sa ortakom i on mi kaze 'steta sto sviraju u srbiji'...

 

svaka cast, proveo sam se do jaja, a posto vas nisam slusao ranije, bas su mi lepo legle pesme

 

puno srece sa tim albumom, puno pozdrava,

 

slejer! :D

 

Hvala brate.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ART DILER, ART DILER.... EXTRA!!!!!! Svidja mi se i nova pemica... ma sjajno, a da ne pricham kakvi ste bili prateci na mi pleshemo!:) Jedino bre, niste ni pipnuli kolache! Sramota!:) pozzz

Hvala Marijanchi!!!! AJde da ti nekako posaljem one slicice!!! A sto se tice kolaca, pa probao sam i ja nekoliko!! :mhihi:

Pozdravi ekipu....pa se vidimo, nadam se uskoro!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caooo!

 

Sinoc, u Nisu.. prvi put sam vas slusala... :opusteno:

 

moram da vam opet kazem... velika perspektiva.. imate sve sto treba jednom bendu koji moze da uspe-

imate dobre pesme,

energiju na bini, svoj fazon,

nije cest slucaj da basista bude i glavni vokal,

dobro se slazete sto je najbitnije,

pesme na srpskom koje su dosta pevljive i koje pricaju o situacijama u kojima se mnogi mogu pronaci..

sve u svemu..

 

MNOGO MI SE DOPADA

 

dovoljno od mene... :muzicar:

 

 

 

VELIKI POZZ

 

:pivopije:

 

nadam se da cemo se opet videti u nekom gradu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da kazem koju rec...

Hvala svima na lepim komentarima i podrsci. Meni je svirka bila do jaja, energicno smo svirali i publika nas je lepo prihvatila. Posecenost svirke je bila maximalna i to me je posebno odusevilo... Nislije su super! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i u Vranje kad biste doshli posecenost svirke bila bi maximalna....:-))

Inche ja sam slushala prenos iz Nisha,i bili ste stvarno super.Od svih prenosa svirki koje sam slushala dosad na 202,na kojima ste i vi slirali,sinocni mi se najvishe dopao...:))

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...