Jump to content

Art Diler


Shix

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Art Diler ima sanse da snimi profi spot. Potrebno je otici na www.hellomusic.rs i u stavci "preslusajte/glasajte" glasate za Art Diler. Odlucuje se glasovima publike i zirija na celu sa Dejanom Cukicem. GLASA SE JEDNOM DNEVNO, do 31.decembra-prvi krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је да волите Ди Парпл! :) Какви су сомови ови новинари...

 

"...zanimljivo je i da niko od članova nema neku dužu ljubavnu vezu i da ne najavljuju u skorije vreme stajanje na ludi kamen, što posebno raduje njihove simpatizere koji veruju da će ih to duže zadržati na okupu kada je muzika upitanju..."

 

хехехе... Сјајно! :)

 

Срећно са албумом!

Edited by Гера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је да волите Ди Парпл! :) Какви су сомови ови новинари...

 

"...zanimljivo je i da niko od članova nema neku dužu ljubavnu vezu i da ne najavljuju u skorije vreme stajanje na ludi kamen, što posebno raduje njihove simpatizere koji veruju da će ih to duže zadržati na okupu kada je muzika upitanju..."

 

хехехе... Сјајно! :)

 

Срећно са албумом!

Znaci i mi smo se smejali dva dana...da, i ona stavka da ne pijemo!!! Hehehe

Eto dokaza da novine lazu!!

"Di parpl" po srpski, tako reko Vuk, strasno!!

Hvala druze, nadam se da se vidimo uskoro!!! Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nisam bio sad u subotu da vas slusam u skc,ali sam vas slusao preko radija (tj. 202 webcast),bend je extra navezban,pesme do jaja,nivoi su vam bili namesteni bas kako treba ali....Shix je jebo mamu,tj objasnio je neke stvari... :)  :muzicar: odlicna tehnika i kontrola nad instrumentom,a povrh svega ZVUKCHINA brate,pazi kad si pojeo sve ostale gitariste te veceri,nema Gibon je Gibon (mislim pretpostavljam da jeste,to je taj zvuk) i tu nema diskusije  :pivopije:

 

pozdrav i sve najbolje

 

 

 

ps- i ajmo taj album vise

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti druze na pohvalama. U nekim delovima sam malkice ispadao jer se obicno majmunisem na bini :) Meni je bitan i scenski nastup tako da je to to :)Hehe

Sto se tice albuma uskoro ocekujemo dobre vesti od izdavaca. Nadamo se. I svi ce biti obavesteni.

Zahvaljujem se svim ljudima koji su bili na sinocnoj svirci i podrsci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj to su sve sitnice koje se i (uglavnom) ne cuju ili cuju samo drugi gitaristi (naravno uvek ima drkosha koji hvataju svaku gresku,al njih ko jebe),savrseno je normalno pogresiti par puta za vreme svirke,ali veruj mi nista strasno,desava se to svima nama.A sto se tice "stage appearance-a",slazem se sa tobom,niko ne voli da gleda kipove...

 

 

 

zop  :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...