Jump to content

The Gathering


azal

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

malo je buckasta,kao i inače,ali to nema nikakve veze...divna je!

smrshala, smrshala...ali, ni onako joj nista nije falilo...definitivno jedina devojka koja sa onoliko kg izgleda i vishe nego super ph34r.gif

Edited by Tibianac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
kako ga nadje???? icon_mad.gif

U jedinom cd shopu herceg novog(koji je fancy do bola).Taj disk ko da je zalutao tamo.Povremeno se moze naci neki biser ali rjetko.

Stonegarden semi acoustic verzija je 10x bolja od orginalne verzije icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o novom Souvenirs?

Bas tezak trip.Zasto li se ona deveta pjesma zove jelena?Mozda im je producent to rekao btw to je Zlaja hadzic.

Iako su ubacili gomilu elektronike album ima i dalje prepoznatljivu the gathering atmosferu.sto je jedino i ostalo od starog gatheringa.naslovna pjesma je odlicna a dobre su i A Life All Mine i these good people.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo i malo detaljnijeg reviewa sa The Gatheringa. Bilo je fenomenalno. Sat i po vremena snaznih emocija i kristalno cistog zvuka.

Aneke se pojavila u nekoj old fashion kombinaciji kao da je izasla iz 70-ih, loknaste crvene kosice, na trenutke je neodoljivo podsecala na C.Love. Bila je poprilicno energicna i izgledala veoma nadrogirano; cak je u jednom navratu pocela da broji ljude ispred stagea, kojih je bilo podosta Elem, izbor pesama bio je odlican. Pored par pesama sa najsvezijeg albuma koje nisam ni cuo ranije, svirano je najbolje - Eleanor, Strange Machines, On Most Surfaces, Saturnine, Souvenirs... da bi na kraju na bisu otprashili celih 15 minuta Black Light Districta, uh kako je bilo dobro... Od boljih stvari nisu svirali Nighttime Birds, Rollercoaster, Liberty Bell, When Sun Hits, ali to svakako ne umanjuje odlican utisak koji su ostavili na mene!!!! Inache nepoznata mi je bila crnokosa riba koja im je svirala bas i koja izgleda prilicno slatko . Sve u svemu koncert vredan svake forinte!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache nepoznata mi je bila crnokosa riba koja im je svirala bas i koja izgleda prilicno slatko . Sve u svemu koncert vredan svake forinte!!

OK je basistkinja, super je opustena, pricao sam s njom zadnji put kad sam ih gledao live, ali nije ni do kolena Anneke... a najbolji bend joj - Moloco (ako se tako pise uopste icon_wink.gif ).

 

Ja nikako da shvatim ponasanje ovog benda... mislim, sviraju totalno mracnu muziku, a svi su preterano veseli i pozitivni. Totalni kontrast.

 

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...