Jump to content

The Gathering


azal

Recommended Posts

...ja se nisam ni trudila da odem...

Uz za ovu izjavu zasluzujes da ti dignem warn na 80%, pa makar to bilo i ilegalno no.gifmrred.gificon_biggrin.gif

 

Odlicni su uzivo, predobri, preuvezbani, zvuk savrsen, Anneke predivna... sve naj po tom pitanju.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah icon_cool.gif ...... yo!....

 

...btw., to make it ''easier'' for you, bila je charobna na Szigetu icon_mrgreen.gif .... Ja je (svesno ne kazem ih, ostali se ne vide i ne chuju pored nje) gledam drugi put, ovog puta pri mnogo boljoj atmosferi... uživala sam, ježila se,... magichno..

 

icon_cool.gif

Poz!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...btw., to make it ''easier'' for you, bila je charobna na Szigetu icon_mrgreen.gif .... Ja je (svesno ne kazem ih, ostali se ne vide i ne chuju pored nje) gledam drugi put, ovog puta pri mnogo boljoj atmosferi... uživala sam, ježila se,... magichno..

 

icon_cool.gif

Poz!!

Da, da, i ja sam ih/je gledao dva puta, i oba puta pricao sa njom neko vreme. Na Szigetu pre par godina jedini ja sam izrazio zelju ka razgovoru sa njom, dok su cenjeni pozeri sa svih strana hvatali samo Tarju icon_smile.gif

 

Drugi put, vec je bilo lakse, ispricali smo se, i devojka je carobna po svim pitanjima, i uopste nije ufurana. Posve normalna osoba, kao da je znas milion godina.

 

To mi je i povecalo ljubav ka ovom bendu.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, i ja sam ih/je gledao dva puta, i oba puta pricao sa njom neko vreme. Na Szigetu pre par godina jedini ja sam izrazio zelju ka razgovoru sa njom, dok su cenjeni pozeri sa svih strana hvatali samo Tarju icon_smile.gif

Tarju icon_confused.gificon_confused.gif .....huh.... This world is going straight to hell, I'm telling you!

 

Great choice, bro!!! Respect icon_cool.gif

 

E pa te godine na Szigetu su svirali na Mainstage-u po danu..... to je ubilo atmosferu, bar meni, koja ih inache ne slusham, pa ne mogu da se obradujem sad nekoj pesmi ili tako neshto.... ali ove godine cert je bio na Metalstage-u, po mraku, pod shat(o)rom, onako mrachno, zadimljeno, 'klubski', teshko, masno, prljavo, sporo, ona u crvenoj barshunastoj haljini, usmereno svetlo, glas probija mrak, smiraj szigetovskog dana, ti onako oshamucen...... huh.... icon_cool.gif ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarju icon_confused.gificon_confused.gif .....huh.... This world is going straight to hell, I'm telling you!

 

Great choice, bro!!! Respect icon_cool.gif

 

E pa te godine na Szigetu su svirali na Mainstage-u po danu..... to je ubilo atmosferu, bar meni, koja ih inache ne slusham, pa ne mogu da se obradujem sad nekoj pesmi ili tako neshto.... ali ove godine cert je bio na Metalstage-u, po mraku, pod shat(o)rom, onako mrachno, zadimljeno, 'klubski', teshko, masno, prljavo, sporo, ona u crvenoj barshunastoj haljini, usmereno svetlo, glas probija mrak, smiraj szigetovskog dana, ti onako oshamucen...... huh.... icon_cool.gif ......

Kakav jak opis!!! Mogla bi ti da razmislis da pocnes da pises za neki casopis, mag/zine... icon_mrgreen.gif

 

Da, tada jeste bio dan, ali su super svirali. Odlican izbor pesama. Dok sad, na Sleepy Buildings turneji, bio sam na pola metra udaljen od njih/nje, fantasticna atmosfera, zvuk, glas..

 

Anneke je svetlosnim godinama pojava ispred Tarje, ne moze to da se poredi, dobro je da nas ima koji to znamo icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... I meni Aneke djeluje nekako bas cool i opusteno, neuobrazeno. Al dobro, takav je tip. Pa jebote, kad se na bini pojavila u trenerci sa bijeleim straftama sa strane, mislim da je u pitanju adidas trenerka?? icon_wink.gif

A zasto je milion svjetlosnih godina ispred Tarje? Mislis, kao Tarja izigrava neku uvezanu uobrazenu gospodju? Meni takav tip vise prija... icon_razz.gif

Al dobro, razliciti su ukusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...