Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Po meni se Fenriz toliko proserava da ni ne zna sta prica, sam je rekao 'I say a lot' kad bi drzao isti radikalni stav (ma koliko besmislen) neko duze vreme, onda da ga shvatis ozbiljno. Ovako ih menja ko carape i ne zna se koji stav mu je extremniji. Jedino mi se svidja sto je rekao da ne znaju da sviraju niti zele da nauce, alal vera majstore icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HARSH!!!

Album je sirovina i to teska haha!! HELLHAMMER/MOTORHEAD/DARKTHRONE mix. Znaci definitvno neocekivano izdanje, ali vrlo zadovoljavajuce, sto se mene tice. Zadnje tri pesme mi nisu bas najbolje legle, ali ovo pisem tek posle prvog slusanja, a i malo sam umoran, tako da ima vremena i za njih. U principu, ono sto sam napisao za Too Old Too Cold EP vazi i za ovaj album. Ovo izdanje je definitivno vise old school nego bilo koje izdanje Darkthronea. Nema zakucavanja na bubnju, odlicni vokali, jedina mana na albumu su neki spori pasazi u pesmama, kojih ima poprilicno, ali nista preterano dosadno ni smorno. Pesme koje bi izdvojio su definitivno Too Old Too Cold, Atoming Coming, Underdogs And Overlords i Whiskey Funeral, ali ni ostale ne zaostaju puno. Album koji sigurno nije na prvu loptu, ali ce definitvno biti podeljenih misljenja, ili cete ga pljuvati na sav glas, ili cete ga obozavati. Ne znam sta da kazem, moram da ga preslusam jos koji put, album je vrlo ineteresantan i pomalo neocekivan za mene licno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck yeah,album rastura!!! icon_rockdevil.gif Najbolji jos od Ravishing Grimness!

Tacno je sto ste rekli,nije melodican kao THunger recimo,ako bih ga uporedjivao lici na Panzerfaust(ima i onih doomicnih delova kao na tom albumu),sirovincina,bre!!!! icon_rockdevil.gif Ugly as my hairy ass!!Lici malo na Hellhammer,mada mi dosta vuce i na crust punk bendove,cist izvorni BM zvuk,ne znam...veoma sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...