Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Кога боли курац што то випе није Блек, и ко каже да је то блек, па да се прави пародија од њега?

Од Блека пародију прави гомила других бендова, али не Дарктрон, како људи не разумеју да њима пуца курац шта људи мисле, како то мислиш како могу то себи да дозволе, па боли их курац, у томе је поента

Коме се свиђа (мени) нека слуша, а коме не, нека не слуша, или нек слуша Трансилванијан Хангер док не иструне, а панка је увек било у њиховој музици

 

СПР Управо :)

ok, sve je to uredu, ali onda zasto mi komentarisemo o tome na temi black metal?

neka lepo napisu punk i nek se ograde od black metal-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kasapine, sto uopste moraju nesto da napisu. Primetio sam da vecina ljudi ovde, a i napolju hvali svoje omiljene bendove, da ne kazem idole kako ih bole kurac za sve kad im se njihova muzika svidja, a kad im se ne svidja upravo zbog toga ih pljuju. Sto moraju da napisu punk? Sviraju sta hoce, mislim da je najbolje da ih zaobidjes ako in ne volis. U surpotom se samo stvaraju retardirane rasprave, ma svadje poput ovih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kasapine, sto uopste moraju nesto da napisu. Primetio sam da vecina ljudi ovde, a i napolju hvali svoje omiljene bendove, da ne kazem idole kako ih bole kurac za sve kad im se njihova muzika svidja, a kad im se ne svidja upravo zbog toga ih pljuju. Sto moraju da napisu punk? Sviraju sta hoce, mislim da je najbolje da ih zaobidjes ako in ne volis. U surpotom se samo stvaraju retardirane rasprave, ma svadje poput ovih.
pa jebiga, ovo je forum i sluzi za raspravu o bendu...bilo bi lose da svi dodju i samo napisu "do jaja" i svako post bi bio isti i niko ovde nebi dolazi i svi bi bendovi onda bili do jaja nekome...p.s. smara me precenjenost
Ok, ako DT nije black, po svemu onom sto su radili, onda niko nije black....
E u tome je kljucna rec URADILI - proslo vreme...sada su sranje, a bili su do jaja... jebiga...jebote ljudi uporedite emociju albuma kao sto su under a funeral moon, transilvanian isl. sa novim albumima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морам нешто да те питам: да ли се теби не свиђа новији Darkthrone зато што више није black какав је био или зато што ти се не допада музика?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E u tome je kljucna rec URADILI - proslo vreme...sada su sranje, a bili su do jaja... jebiga...jebote ljudi uporedite emociju albuma kao sto su under a funeral moon, transilvanian isl. sa novim albumima...

 

Ok, znaci po tome, oni moraju da snime jos 10 istih under funeral moonova i transilvanian hungera.....da bi ostali verni necemu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slusao ovo najnovije, ali "Too old, too cold" je bas dobar album. Mogu neki ljudi da lupaju kako DT vise nije black metal, ali je ocigledno da nemaju pojma :) A taj Celtic Frost/Hellhammer uticaj njih goni jos od prvog bm albuma, nije to sad nesto novo.pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebiga, ovo je forum i sluzi za raspravu o bendu...bilo bi lose da svi dodju i samo napisu "do jaja" i svako post bi bio isti i niko ovde nebi dolazi i svi bi bendovi onda bili do jaja nekome...

Ovo nije rasprava, vec svadja. Rasprava se vodi argumentima, a vi ovde "raspravljate" o ukusima, sto se milion puta pokazalo kao glupost, jer ukusi nisu objektivna vec subjektivna stvar...nije poenta da svi misle isto, ali ni da se udara kontra samo da bi bio drugaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...