Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

 

venom je u bilo kom muzickom pogledu mediokritet. nit su energicni kao motorhead, nit upecatljivi kao maiden i priest, i svaki drugi i treci nwobhm bend je imao bolje riffove i pevanje i sviranje i sve od njih.

 

oni su cirkus, big dumb fun, i ako su uticajni i bitni to je najvise zbog ikonografije, odece i imidza. sam je varg rekao da je nosio njihovu majicu jer pise "black metal" na njoj.

 

oni su bukvalno kiss za zli metalce na kraj krajeva.

 

Novi Darkthron mi je kul sasvim kad je već ova tema, ali ovo za Venom je 100% istina, mislim da ima više od 15 godina kako se neprestano prepirem sa ljudima oko Venoma.

Ja ih zovem kečerima metala. To je ta filozofija.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе не слушам Darkthrone али сам на срећу некако набасао на ову тему и дискусију па послушах албум. Албум ПИША по свему, слушаће се дуго. Подршка Слоби блогеру и олдскулерима, смрт Груу и остатку хипстерско-анонимуске братије.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je taj yumetal duh glupih postera. bravo.

 

ja nikog ne vredjam nit sporim da je venom bend koji moze da se voli, bend koji moze da se postuje i ceni i bend koji je uticajan.

 

ja sporim grobov stav da je venom bend koji mora da se voli, ceni i postuje ako mislis da budes metalac.

 

i sporim stav da postoji neki leksikon kulta koji moras da postujes iako nema veze sa tvojim licnim muzickim ukusom.

 

ako ces vec da se odredjujes kao 'metalac' i da se konformises sa nekim identitetskim obrascem, onda moras dosledno da afirmises sve vrednosti koje idu uz to, uzdizes kultove u nebesa itd. nije isto metalac sto i 'gari koji slusa metal'

zato ja nisam metalac, ko ga jebe; makar i ne bilo tog kulta na koji bi se popisao, osim teutonaca eventualno

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi opsednut kultom ali moras u svakom odgovoru da spominjes koliko je neko bitan :haha:

 

kad bi mogao da odvojis to sto si slusao kao klinac i sta ti je bitno sa nekom objektivnom kritikom muzike onda bi mozda i moglo da se prica sa tobom.

 

venom je u bilo kom muzickom pogledu mediokritet.

 

 

hahahahahahahah

 

svaki drugi i treci nwobhm bend je imao bolje riffove i pevanje i sviranje i sve od njih.

 

Venom je samo imao bolje pesme od svih. Jebalo te pevanje i sviranje.

 

 

ako su uticajni i bitni to je najvise zbog ikonografije, odece i imidza. sam je varg rekao da je nosio njihovu majicu jer pise "black metal" na njoj.

 

rekoh već za varga

 

ako ces vec da se odredjujes kao 'metalac' i da se konformises sa nekim identitetskim obrascem, onda moras dosledno da afirmises sve vrednosti koje idu uz to, uzdizes kultove u nebesa itd. nije isto metalac sto i 'gari koji slusa metal'

zato ja nisam metalac, ko ga jebe; makar i ne bilo tog kulta na koji bi se popisao, osim teutonaca eventualno

 

Ja nisam živog metalca video od juna, jebe mi se za metalce, crne majice, prišivače i ostala pozerska sranja.

 

Vratite se novom Svarte tronenu ipak, bataljujem ovu Venom priču, svi znaju zašto ja slušam isti osim mene očigledno.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi koji se ne slazu sa lazom su glupi, grob je glup, blagoje-glup, ja takodje-glup. jedino je on otkrio istinsku sustinu i esenciju pravog urbanog duha, i pojavljuje se ovde kao avatar moderne metal scene. avaj, vecina ljudi mrzi metal, u bilo kom obliku ili formi. jednorozi su opet u modi. a svi znamo sta unicorn znaci na engleskom ulicnom slengu.

Edited by dAdAiSt
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, је л' схватате људи ви да убеђујете друге људе да им се овај албум у ствари НЕ СВИЂА? Јеботе, 'ајде да причате о томе да је албум вама срање. чак и да је објективно албум срање али цела прича се врти око тога како се рецимо Гробу у ствари албум НЕ СВИЂА него он то умишља зато што је Дарктрон култ.

Ево, мене рецимо занима како се то мени, који не слушам Дарктрон и кога боли курац за њихову култност и минули рад, толико свиђа албум? Можда немам укуса...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo da javim lazi da sam sad opet vrtio album,to je za sad 5 puta vise nego kolos ukupno.i da,vokali ako ne i najbolji ikad sto se njih tice,plus grdilo prejakih rifova,samo kakav riffest na entire doom,plus solo gitara kao da je ispala sa britanskih death/doom demoa.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дошао сам на кратко само да скинем албум. И да кажем да га пушите сви који пљујете (иако нисам читао последњих пет страна).

 

Ja rekoh ti postao menadzer Ace Lukasa,pa te nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...