Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Ne brini se,shvatila sam…jedino sto nisam shvatila je zasto su u citatima izostavljeni znakovi interpunkcije...heh. Ostatak mi je kristalno jasan.

Nemam namjeru da slijepo povjerujem u bilo sta sto taj Norvezanin propagira,posto je poznato da postoji zavidljivost prema javnim licnostima. I kakvu to sliku Fenriz o sebi stvara?

Moram da priznam i da mu je poredjenje sa CoF ekstremno lose i nebulozno, posto se CoF bas nikako ne uklapa u cijelu pricu.Cak ni preneseno znacenje ne bi bilo odgovarajuce. Vjerovatno su onda svi ljudi koji se ne bi postavili kao Varg (a vecina psihicki stabilnih ne bi)”CoF idioti” jer sto nemaju namjeru da upropaste svoje zivote bezumnim gestovima.

Kao boga postavljas covjeka koji je ubio svog nekadasnjeg prijatelja.

Ne vidim nista lose u tome sto je Fenriz (navodno?) rekao. Poznato je na cemu se bazirala relacija Varg-Fenriz:na albumu “Transilvanian Hunger” za koji je Varg napisao 4 pjesme."Panzerfaust"? Eventualno i na posveti napisanoj od strane Varga. Na slicnim stavovima koji su se vremenom mijenjali. Gdje si vidio da je Fenriz opravdao Euronymous-ovo ubistvo? Njegova podrska se sastojala u ideji da bi podrzao bilo koga ko se bori protiv hriscanstva i Izraela. Dakle,bilo koga,ne samo Varga. I sam Varg je kad je vec bio u zatvoru izjavio da je Black Circle postojao samo u teoriji, da niko nista ne bi uradio da nije bilo njega, da bratstvo i “nordijska sila” nije postojala.U jednom se slazem sa Fenrizom-Varg je nacionalista koji je privukao previse paznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je Fenriz opravdavao ubojstvo Eura.Ti imas svoje misljenje a moje je da je black metal ekstremna muzika za ekstremne ljude prema tome nije ni cudo da je Varg postao religija medju black metalcima.Govorila ti sta hoces Varg je napravio briljantne black metal albume bez obzira sta je "psihicki poremecen" kako ti kazes.Hvis Lyset Tar Oss je prema ocjenama mnogih najbolji black metal album u povijesti.Glasanje 50000 ljudi sa anus.com je dalo slijedece rezultate:

1-Burzum-Hvis Lyset Tar Oss

2-Immortal-Pure Holocaust

3-Emperor-In The Nightside Eclipse

4-Dark Throne-Transilvanian Hunger

Dokazao se i kao kvalitetan i u drukcijoj glazbi ne samo black metal zatvorski Hlidskjalf je odlican ambijentalan album.Read Vargsmel biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je Fenriz opravdavao ubojstvo Eura.Ti imas svoje misljenje a moje je da je black metal ekstremna muzika za ekstremne ljude prema tome nije ni cudo da je Varg postao religija medju black metalcima.Govorila ti sta hoces Varg je napravio briljantne black metal albume bez obzira sta je \"psihicki poremecen\" kako ti kazes.Hvis Lyset Tar Oss je prema ocjenama mnogih najbolji black metal album u povijesti.Glasanje 50000 ljudi sa anus.com je dalo slijedece rezultate:

1-Burzum-Hvis Lyset Tar Oss

2-Immortal-Pure Holocaust

3-Emperor-In The Nightside Eclipse

4-Dark Throne-Transilvanian Hunger

Dokazao se i kao kvalitetan i u drukcijoj glazbi ne samo black metal zatvorski Hlidskjalf je odlican ambijentalan album.Read Vargsmel  :D

 

Naravno da nije opravdao Euronymousovo ubistvo,a ni mnoge druge stvari.

Ko je uopste ovdje govorio o Vargovoj muzici i da li sam je ja spomenula u bilo kakvom kontekstu?

Za hvalospjeve o Burzumu vjerujem da ce ti bolje posluziti Burzum tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi.

 

Glupa ustaso, ako si vec hteo da das odrican odgovor onda treba da kazes "Ne bih"!!!

 

Ja ne bih

Ti ne bi

On, ona, to ne bi

 

Malo gramatike nije na odmet!!!

 

Ali ja mislim da ti lazes!!! Vi, hrvatske picke, ste sve Gay do Gay-a!!! Slobodno priznaj da bi mu popusio, niko te ne zna!!! Izrazi svoje najdublje zelje i iskazi svoja najiskrenija osecanja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj brate Bajo - sto napljuva choveka

kakve veze ima sto je Hrvat - i ja nevolim ustase, ali nemam nista protiv Hrvata koji su ok - i oni su i onako isto Sloveni kao i mi - mozemo da pricamo sta 'ocemo!

on samo podrzava Vargove ideale - a i ti si prvi poceo da ga prozivas, a on nije odgovorio - cim je dosao ovde da pise na yumu, a da neproziva nikoga znaci da ne bi trebalo da ga prozivas

 

Slava Vargu!

 

88

 

Slava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi.

 

Glupa ustaso, ako si vec hteo da das odrican odgovor onda treba da kazes "Ne bih"!!!

 

Ja ne bih

Ti ne bi

On, ona, to ne bi

 

Malo gramatike nije na odmet!!!

 

Ali ja mislim da ti lazes!!! Vi, hrvatske picke, ste sve Gay do Gay-a!!! Slobodno priznaj da bi mu popusio, niko te ne zna!!! Izrazi svoje najdublje zelje i iskazi svoja najiskrenija osecanja!!!

 

 

Ne bih bas rekao da su svi hrvati picke. Naravno da ih ima takvih (a ima picki i kod nas - prosetaj Knez Mihajlovom...), ali to ne mora da znaci da su svi takvi... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...