Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Moram priznati da nisam odusevljen novim albumom. Relativno dosadan i produkcija je dobra.

 

Da slazem se nekako Darkthrone je postao klasika - ova zadnja dva su po meni podosta prosecna(na fazon - ajde da snimimo album ali sa sto manje truda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne verujem da si pobrkala...bas se furaju na fazon DARKTHRONE/BURZUM....

 

album izdat 2001 zvuci kao da ga je DARKTHRONE izbacio 1994 ... biggrin.gif  

 

skini ih sa audiogalaxy, neces se pokajati...

 

Evo skinula sam neke stvari kao "Wrapped by darkness","Sign of evil","Unholy sucrifice","Satan my master"...i moram da nastavim sa downloadovanjem jer je bend veoma dobar.

Sto se tice poredjenja sa Darkthrone iz 1994...jako dobra godina za njih :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transilvanian Huner i A Blaze In The Northern Sky...

 

Inace Darkthrone su skoro otvorili sajt na www.darkthrone.no a najinteresantnije je sto Nocturno Culto licno odgovara na pitanja u guestbooku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vidjela sam neke njegove odgovore. Steta sto na tom "forumu" postoje neke debilcine koje pokusavaju da preko Nocturno-a posalju imbecilne poruke Fenrizu... Sajt je jako dobro uradjen, ali me cudi da na nekim "lijevim" sajtovima ima boljih Fenrizovih slika nego na www.darkthrone.no (???!)

Imam jedno pitanje: posto mislim da je "Natassja in eternal sleep" (sa "Under a funeral moon") neprevazidjena pjesma, da li neko moze da mi kaze nesto vise o Natassji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjela sam neke njegove odgovore. Steta sto na tom "forumu" postoje neke debilcine koje pokusavaju da preko Nocturno-a posalju imbecilne poruke Fenrizu... Sajt je jako dobro uradjen, ali me cudi da na nekim "lijevim" sajtovima ima boljih Fenrizovih slika nego na www.darkthrone.no (???!)

Imam jedno pitanje: posto mislim da je "Natassja in eternal sleep" (sa "Under a funeral moon") neprevazidjena pjesma, da li neko moze da mi kaze nesto vise o Natassji?

 

darkthrone.no je tek nedavno lansiran, pa je normalno da mu sadrzaj jos nije nesto posebno velik, ali valjda ce vremenom vise nakupiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...