Jump to content

Neurosis


darthmoog

Recommended Posts

jesu 4 godine pauze ali su dobar deo vremena posvetili solo projektima, a kapiram da im tek u ovim godinama tempo života biva nikad sporiji :D

 

na prvo slušanje mi se sviđa album, fina zlokobna atmosfera i tenzijica sve vreme, ali treba ovo vrteti još mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako uzmem u obzir da mi Given to the reason ni dan danas nije seo kako treba, a Honor found decay bio osveženje ali miljama daleko od jednog The eye of every storm ili A sun that never sets (ostale neću ni da pominjem), nekako dolazim do zaključka da im ovaj album ništa nije trebao. Zamor materijala je evidentan. Neurosis kao bend treba da postoje samo kao lajv bend i da se posvete solo projektima gde mogu mnogo bolje da se izraze nego kroz šablon kakav koriste evo već deset godina. Možda mi se mišljenje posle više slušanja promeni, ne znam. Najača mi Reach, ostale mi još ne dolaze do izražaja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000: Sovereign odličan.

2001: ASTNS - klasik

2004: TEOES - remek-delo

2007: Given - Odličan, sa izvesnim padovima. Ipak ostaje dovoljno materijala za opštu pohvalu.

2012: Honor - slično, s tim što je meni momenat Bleeding the Pigs-Casting of the Ages jedan od najjačih u njihovom opusu.

2016: Fires - jebem li ga, i ja sam naseo na varijantu da će 5 stvari trajati do kraja naših života, to se nije desilo, sad ovo uopšte ne zvuči loše, ali nekako nedovršeno, ni sam ne znam, slušam ga na dnevnoj bazi, možda se nešto promeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...