Jump to content

Bolji život (1987-1991)


Shix

Recommended Posts

Ја никако не подржавам државу у овом менталном злочину који се зове РТС тј. ТВ претплата!

Замислите који уплив новца је то, аман а ми гледамо серије оног типа и профила које сам навео!

Све су то, генерално, добре ствари али ми ПЛАЋАМО ПРЕТПЛАТУ која би требала да се одрази и на квалитет програма а не само подизање плата одређеном сектору тј. подобнима.

Проблем је у томе што ће сада законски гонити сиротињу (која би сигурно дала тих јебених 350 дин. да има!) као некакве злочинце а врхушка прима плате од неколико (десетина) хиљада евра!

Ма, да им јебем матер у пичку лоповску!

Nisi mogao lepse izloziti! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam secas li se perioda bas kada je serija originalno prikazivana, kada su zaplenjivali televizore onima koji ne placaju pretplatu? Isli su ulicama sa nekim antenama i trazili nepirjavljene uredjaje, upadali u stanove i kuce i odnosili ih. Srecna vremena, nema sta!

 

Шведски ТВ детектор!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l'? Toliko se bas ne secam, ali znam da su imali kao kratki EPP upozorenja, gde su poazivali sta radi, kako radi i kako ucveljenoj familiji koja nije placala pretplatu odnose clana porodice, odnosno TV aparat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao klinac svake nedelje pomno pratio Bolji Zivot zajedno sa mojom kevom i tetkama. Secam se da mi se extra dopadalo.

 

Pre nekog vremena, od kad je pocelo ponovo da se pusta, pogledao sam pola jedne epizode i ono... po ko zna koji put sam zakljucio: ,,Deca su glupa".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам рекао да ту серију треба видети као аутентичан пресек ондашњег друштва и видети зашто се цео тадашњи систем распао у парампарчад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам програм. После Врућег ветра иде Полицајац са Петловог брда...

 

 

А Курир писао пре неки дан да ће да се поново снима Бољи живот, и као да би Бјелогрлић и Лидија Вукићевоћ прихватили да поново глуме своје ликове и тако то... Мислим да не треба да дирају и уништавају све сад, а и Бата је много остарио, а без Мацоле је серија глупа ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам рекао да ту серију треба видети као аутентичан пресек ондашњег друштва и видети зашто се цео тадашњи систем распао у парампарчад.

Apsolutno se slažem.

Onakvo društvo sastavljeno od prepotentnih lezilebovića jednostavno nije moglo da opstane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само нам још то фали... "Бољи живот - 20 година после"... ФУЈ!

 

Apsolutno se slažem.

Onakvo društvo sastavljeno od prepotentnih lezilebovića jednostavno nije moglo da opstane.

Ај лезилебовића, него су ти лезилебовићи одлучивали о свему. Самоуправни социјализам... даш себи плату, а не радиш ништа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

serija je ODLICHNA svaki put mi je sve bolja i bolja

gluma je je sami vrh (izgleda kao da se sve odvija ispred tebe a ne na tv-U)

verovatno zato sto je u seriji prikazan PRAVI izgled jedne porodice sa ovih prostora

sto znachi da nam se svima bar neshtodogodilo od prikazanog u NJ....

mogu je reprizirati josh 100 puta ali to nama nista ne vredi

uvek cemo ostati glupi :udri: i nikad necemo shvatiti neke stvari :frown:

 

slazem se bez MACOLE to nije bolji zivot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao klinac svake nedelje pomno pratio Bolji Zivot zajedno sa mojom kevom i tetkama. Secam se da mi se extra dopadalo.

 

Pre nekog vremena, od kad je pocelo ponovo da se pusta, pogledao sam pola jedne epizode i ono... po ko zna koji put sam zakljucio: ,,Deca su glupa".

 

Nemoze nista biti gluplje od dece i starijih koji imaju mozak na nivou deteta. Dok god ima takvih, Bolji Zivot ce se reprizirati. Kad sam bio deca nisam propustao seriju, ali sad vidim da je dno dna. Jedino razumem nostalgicare koji vole sve zivo i mrtvo iz tog vremena pa s tim razlogom gledaju reprize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...