Jump to content

Najgledanija TV stanica


PlanetHell

Najgledanija TV stanica  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

recimo ovako: b92 se unormalio u opstem smislu, skratio vesti na razumnu meru da su informativne, ali ne suvise detaljne, ubio onu isfoliranu pseudo-urbanu estetiku koja me je najvise nervirala, uveo osrednji filmski program, doveo informativne emisije do savrsenstva, napravio filter za davanje medijskog prostora, etc. etc.

posto, ako se izuzmu vesti i politicke emisije, sve ostalo gledam bez neke fiksne namere da to gledam, b92 me najmanje gusi.

 

@ alvaro:

avala nema informativni program. vlasnicka struktura mi se ne svidja. sve se svodi na zabavni program, i to je u minimalnim dozama podnosljivo, ali opet sto se filmova i serija tice, ne pretrzu se sa kolicinom istih, a trecekanalnih studijskih zabavnih emisija mi je pun kurac. i telefonski kvizovi (nisam jeb'o, al' sam zato gled'o) smaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тачно, али ипак није толико сељачка као нпр. Пинк... Претерују са тим live програмом, који малтене нико не гледа, чак су и првог дана емитовања рекли да ће програм на то да им се своди...

 

 

Бар сам гледао Лацио-Интер :bigblue: , и пустили су Дејва Алена сад за НГ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не разумем ... На којој телевизији?

 

Гранд Шоу ти је копија емисија са Раиа колико могу да ја приметим... Пинк је лоша, да не кажем сељачка телевизија, због многих других глупости, типа домаћих серија и talk show-a различитог типа ... Иначе, треба и нека телевизија за нас који смо са села или се населили у град или сл. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

avala nema informativni program. vlasnicka struktura mi se ne svidja.

A na b92 ti se svidja finansijska konstrukcija i vlasnicka struktura?

 

Za mene je BK ostao neprevazidjen. Nisam simpatizer Bogoljubovog lika i dela, ali je okupio fantasticnu ekipu za televiziju. Sva ta ekipa je mahom presla na Fox, tako da od te televizije trenutno najvise ocekujem, iako je test program bio djubre.

Avala je dobila frekvenciju da bi radila ono sto je radio BK - da pusta dosta informativnog programa sa naglaskom na biznis, a to je do sada najmanje radila. Vlasnicka struktura obecava mnogo dobrog filmskog programa.

I dan danas ne mogu da poverujem da je kosava dobila frekvenciju. Bez daljeg komentara...

pink je morao dobiti frekvenciju, jer je jedina otvoreno seljacka televizija, a u ovoj zemlji ima mnogo takve publike.

b92 ne mogu da svarim nikako zbog izrazito navijackog informativnog programa (BK su u tome za njih bili amateri), kao i zbog kvazi urbanog "novi optimizam" stila.

RTS je naglo popravio program, cim je uvedena pretplata. Nabacili su nekoliko novih lica, pukli malo vise para u produkciju i sada sve to mnogo bolje izgleda.

RTV (TVNS) je takodje procvetala od kad je krenula pretplata. Program se drasticno popravio, ali je to jos uvek nekoliko svetlosnih godina daleko od dobrog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na B92 valja samo sportska redakcija... Istina, gledam i Utisak nedelje, ali samo zato što sam navikao... Emisija me, naime, podosta iritira. Muzički i zabavni program im je na nivou Pinkovog, samo pokriva drugu krajnost...

 

RTS podseća na ono što je nekada pokušavao da bude BK (ako se izuzmu informativne emisije, koje su nešto kvalitetnije...). Filmski program je neuporedivo bolji u poslednje vreme, postoji nekoliko kultnih emisija, kao i nekoliko veoma dobrih relativno novih projekata nedavno primljenih novinara (npr. dopadaju mi se Oko, Balkanskom ulicom, Kvadratura kruga i neke slične emisije...).

 

Avala i Fox su sranje... Bedni izgovor za ukidanje BK. Na šta bi tek ličio srpski RTL? Jedino što mi se sviđa na ove dve televizije su basket prenosi i NFL.

 

Pink mi se, u poslednje vreme, sve više gadi... OK, zabavno mi je da ponekad pogledam Nacionalni dnevnik (zaista nalazim da je urnebesan, zdraviji humor nisam gledao godinama...), ali ostatak programa je šrot.

 

Iz gorenavedenog se da zaključiti da moj glas ide RTS-u.

 

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

b92 ne mogu da svarim nikako zbog izrazito navijackog informativnog programa (BK su u tome za njih bili amateri), kao i zbog kvazi urbanog "novi optimizam" stila.

Mozda zato sto je BK bio samo 'navijacki', ali ne i 'prozivacki'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se vlasnicke strukture tice, ma koliko mi veran matic bio gadan lik (samo i jedino zbog kradje donacija od slobodnih medija koji nisu bili u ANEM-u u slobino doba), on je makar elementarno "nas" u poredjenju sa vlasnikom avale, dankom djunicem, clanom JUL-a i bivsim ministrom za neki kurac i drpanje love u vec pomenuto slobino doba. BK je bio pristojan samo u doba zimskih protesta, i mozda jos neko vreme kasnije, dok su mogli nesmetano da kradu i prevode dokumentarce i obrazovni program iz britanije i amerike. kako su poceli sa "porodicnim vrednostima" sve je otislo u seljanu. sto se foxa tice, sve sto sam video od njihovog programa su serije sa americkog foxa i mozda jednu ili dve priglupe emisije koje su na nivou BK. a sto se RTL-a tice, prilicno je instruirano da se isti ne uvede. prica je cisto politicka i ima veze sa politickom scenom u nemackoj.

 

a sto se prozivanja tice, na b92 se samo u tri emisije javno prozivaju funkcioneri, a to su poligraf, utisak nedelje i insajder. radikalske smradove ignorisu, sto je sasvim ok i funkcionalan potez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

b92 je meni odvratan iz tog razloga sto se foliraju kao da su otvoreni, a svojim gledaocima zakidaju na svemu sto je protivno onom sto je njihov (strani) gazda narucio da se emituje. Stvaraju jednoumlje kod svojih gledalaca.

Nisam radikal, ali moram da primetim da ni jedan njihov stav ne moze biti iznet na b92, a da nije iskrivljen i izesen sa podsmehom, dok voditelji sa druge strane otvoreno i bez imalo blama zastupaju stavove jedne neprincipijelne vanparlamentarne koalicije. To je zbog toga sto im je i jednima i drugima stvarni gazda isti. Gazdin cilj je nezavisnost Kosova i Metohije, pa samim tim i svima njima.

Na b92 se osudjuje svaka naznaka nacionalnog osecanja vecinskog naroda i karakterise kao fasizam, a svaki drugi nacionalizam koji cak moze da predje u otvoren sovinizam je ok. Koristi se svaka prilika da se pljune po tradicionalnim vrednostima, ali se zato guraju pederi, narkomani, sex i grad, pacifisti sa militantnim pristupom i gubljenje svakog identiteta u prvi plan kao nesto sto je moderno i otvorenog uma. Kome god je sex i grad super, nek zamisli svoju majku ili sestru u toj prici.

Nek soros ode da proba da prodaje te "vrednosti" po Izraelu.

Ili na Kosovu i Metohiji.

Sto se tice matica, on je isto profiter od milosevica, koliko i mitrovic.

 

Sva sreca je da rtl nije dobio frekvenciju. Imali bismo javnu kucu velikog brata 24 sata dnevno + b92 da nas dodatno truje svojim "vrednostima". Ovako imamo samo 1 dekadentan kanal tog tipa i 1 seljacki dekadentan. Fox je mnogo bolji izbor.

 

Sto se tice autorskog programa, u Srbiji danas nema televizije koja moze da prismrdi onom na BK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

b92 je meni odvratan iz tog razloga sto se foliraju kao da su otvoreni, a svojim gledaocima zakidaju na svemu sto je protivno onom sto je njihov (strani) gazda narucio da se emituje. Stvaraju jednoumlje kod svojih gledalaca.

Nisam radikal, ali moram da primetim da ni jedan njihov stav ne moze biti iznet na b92, a da nije iskrivljen i izesen sa podsmehom, dok voditelji sa druge strane otvoreno i bez imalo blama zastupaju stavove jedne neprincipijelne vanparlamentarne koalicije. To je zbog toga sto im je i jednima i drugima stvarni gazda isti. Gazdin cilj je nezavisnost Kosova i Metohije, pa samim tim i svima njima.

Na b92 se osudjuje svaka naznaka nacionalnog osecanja vecinskog naroda i karakterise kao fasizam, a svaki drugi nacionalizam koji cak moze da predje u otvoren sovinizam je ok. Koristi se svaka prilika da se pljune po tradicionalnim vrednostima, ali se zato guraju pederi, narkomani, sex i grad, pacifisti sa militantnim pristupom i gubljenje svakog identiteta u prvi plan kao nesto sto je moderno i otvorenog uma. Kome god je sex i grad super, nek zamisli svoju majku ili sestru u toj prici.

Nek soros ode da proba da prodaje te "vrednosti" po Izraelu.

Ili na Kosovu i Metohiji.

Sto se tice matica, on je isto profiter od milosevica, koliko i mitrovic.

 

Sva sreca je da rtl nije dobio frekvenciju. Imali bismo javnu kucu velikog brata 24 sata dnevno + b92 da nas dodatno truje svojim "vrednostima". Ovako imamo samo 1 dekadentan kanal tog tipa i 1 seljacki dekadentan. Fox je mnogo bolji izbor.

 

Sto se tice autorskog programa, u Srbiji danas nema televizije koja moze da prismrdi onom na BK.

Ma koliko ja smatrao tvoje stavove previse ekstremnim, cenim da si u vecini iznesenih stavova u pravu. 'Seks i grad' ne mozes na taj nacin napadati, jer to nije B-92 proizveo, nego samo emitovao. To ti je samo zabavna serija. Ako neko od mojih hoce da zivi na taj nacin, samo napred. Ko sam ja da se bilo kome mesam u zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

b92 je meni odvratan iz tog razloga sto se foliraju kao da su otvoreni, a svojim gledaocima zakidaju na svemu sto je protivno onom sto je njihov (strani) gazda narucio da se emituje. Stvaraju jednoumlje kod svojih gledalaca.

Nisam radikal, ali moram da primetim da ni jedan njihov stav ne moze biti iznet na b92, a da nije iskrivljen i izesen sa podsmehom, dok voditelji sa druge strane otvoreno i bez imalo blama zastupaju stavove jedne neprincipijelne vanparlamentarne koalicije. To je zbog toga sto im je i jednima i drugima stvarni gazda isti. Gazdin cilj je nezavisnost Kosova i Metohije, pa samim tim i svima njima.

Na b92 se osudjuje svaka naznaka nacionalnog osecanja vecinskog naroda i karakterise kao fasizam, a svaki drugi nacionalizam koji cak moze da predje u otvoren sovinizam je ok. Koristi se svaka prilika da se pljune po tradicionalnim vrednostima, ali se zato guraju pederi, narkomani, sex i grad, pacifisti sa militantnim pristupom i gubljenje svakog identiteta u prvi plan kao nesto sto je moderno i otvorenog uma. Kome god je sex i grad super, nek zamisli svoju majku ili sestru u toj prici.

Nek soros ode da proba da prodaje te "vrednosti" po Izraelu.

Ili na Kosovu i Metohiji.

Sto se tice matica, on je isto profiter od milosevica, koliko i mitrovic.

 

Sva sreca je da rtl nije dobio frekvenciju. Imali bismo javnu kucu velikog brata 24 sata dnevno + b92 da nas dodatno truje svojim "vrednostima". Ovako imamo samo 1 dekadentan kanal tog tipa i 1 seljacki dekadentan. Fox je mnogo bolji izbor.

 

Sto se tice autorskog programa, u Srbiji danas nema televizije koja moze da prismrdi onom na BK.

 

Svaka cast!

Najbolji su ovi militantni ''pacifisti'' , lep dokaz da su oni ustvari najveci mrzitelji, toliko mrze sve nacionalno da je to stvarno bolesno.

 

Soros nema svoje podruznice u Izraelu, zapitajte se zasto. Jevreji evropskim narodima preko svojih placenika i sile novca namecu sve nakaradno, dok to kod sebe ne sprovode.

Ako niste znali, najveci rasisti su Jevreji.I zapitajte se zasto toliko favorizuju Cedu na jew 92. I odakle toj tv tolike pare, ko to daje i zasto?

 

RNA, nema tu ekstrema, to su cinjenice. Ako ce neko da bude slep, u strahu da ga ovi zlotvori i oni koji su zaslepljeni njihovom propagandom nazovu ekstremom, taj neka bude slep i ''humanista'', ja vidim sta se desava i propagira i ne stidim se da to kazem. Zato nam je i ovako sto vecina voli da pogne lavu nad onim sta se desava.

 

I zasto ''demokratska vlast'' posle 5.oktobra nije zatvorila pink, zna se da su bili julovska tv, da je tu bilo raznih malverzacija. Da ne pricam kako zaglupljuju narod. Ali, vlast voli glupav narod, tako je lakse vladati...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da b92 nije proizveo ni sex i grad, ni vil i grejs, ali je cinjenica da su te kvazihumoristicke serije su vrlo perfidan nacin zamene teza i predstvljanje najgnusnijeg za najnormalniji sistem vrednosti, kao nesto najnormalnije i najobicnije.

Ja ne mrzim Jevreje, ali ne podnosim siptarski lobi, ciji je soros istaknuti clan.

Nisu svi Jevreji protiv nas, ima ih i te kako antisiptarski nastrojenih.

Samo kazem da soros takav sistem vrednosti ne bi podvaljivao svom narodu i da nikako ne bi lobirao za to da se preda neka izraelska teritorija Palestincima. On ima debeli profit od tog lobiranja, tako da on nije nikakav dobrotvor, vec profiter na nasoj nesreci.

I na kraju, nije on kriv sto nam prodaje govna, nego smo mi idioti sto ih prihvatamo. Neki od nas ga prihvataju kao najrodjenijeg i igraju na njegovu muziku za sacicu dolara.

Nasi neprijatelji na Kosovu i Metohiji bi takve u svojim redovima satrli.

I ako mislite da je nezavisnost Kosmeta kraj nasim mukama, jako ste se zajebali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasuprot ovde uvrezenom misljenju, kosovo nije centar sveta, kako vecini glasackog tela srbije, tako i globalnim tokovima. ne vrti se sve oko kosova. pardon, ne vrti se nista oko kosova. svaka privatna televizija bi pare, i to i dobija od odredjene ciljne grupe. kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su dobre sve ove televizije.Pa jebote one se zezaju sa nama.

Samo bacite pogled na tv program npr. za sledecu nedelju i pogledajte koje filmove pustaju.To se samo sa jedne televizije prebacuje na drugu.Strasno.

Sa Avale na Cinemaniju, sa nje na FOX, a sa FOX-a na HRT i to sve supa ide na Pink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasuprot ovde uvrezenom misljenju, kosovo nije centar sveta, kako vecini glasackog tela srbije, tako i globalnim tokovima. ne vrti se sve oko kosova. pardon, ne vrti se nista oko kosova. svaka privatna televizija bi pare, i to i dobija od odredjene ciljne grupe. kraj.

 

Na zalost, nekima se mnogo vise se vrti oko lekova i drugih laksih i tezih droga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasuprot ovde uvrezenom misljenju, kosovo nije centar sveta, kako vecini glasackog tela srbije, tako i globalnim tokovima. ne vrti se sve oko kosova. pardon, ne vrti se nista oko kosova. svaka privatna televizija bi pare, i to i dobija od odredjene ciljne grupe. kraj.

 

 

1 slika(tvoj avatar) govori vise o tebi nego ovo sto si napisao.

Edited by ~~~SoulFly~~~

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika je cool. sumrak na tvrdjavi.

pa meni kao narkomanu vise toga zavisi od kosova nego vama pajserima. inace jebe se nekom privatnom vlasniku i poslovnom coveku da baca pare na nezavisnost kosova. uostalom, ako ste mudonje, eksploziv u sake, pa u neki terorizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika je cool. sumrak na tvrdjavi.

pa meni kao narkomanu vise toga zavisi od kosova nego vama pajserima. inace jebe se nekom privatnom vlasniku i poslovnom coveku da baca pare na nezavisnost kosova. uostalom, ako ste mudonje, eksploziv u sake, pa u neki terorizam.

Sva je sreca da je bio sumrak, a steta sto nije bio mrkli mrak.

"Poslovni ljudi" koji prave pare od tebe i tebi slicnih i te kako ulazu pare u taj projekat.

Doci ce ti puno pajsera na sahranu, ali ce tada biti kasno da se uclanis u nas klub.

Edited by Kolosus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...