Jump to content

Najgledanija TV stanica


PlanetHell

Najgledanija TV stanica  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Иначе, само да се похвалим добих максималан број поена за онај есеј о Јавном РТВ сервису у Србији, из ког сам вам дао цитат на другој страни.

Браво Ја!

 

А што се тиче ове теме, пун сам информација.Кад видим да је време за неку саопштићу вам ( углавном занимљивости ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuu, vi se raspisali...

Ja sam glasao za B 92... Zasto? Zato. :)

Trenutno tehnicki najbolje potkovana televizija. Meni je to jako bitno, mozda sam previse esteticar u tom pogledu, ali kvalitet slike, zvuka i studija B 92 je za 10. Program je manje vise dobar, slazem se da ima navijackih emisija, ali se ne slazem da je BK za njih amater. No way brother! Ili se ne secas KOLIKO su puta dnevno emitovani mitinzi gosn Karicja... pa ono je bilo ISKRENO za plakati... da ne pominjemo informativni program od tih izbora pa nadalje... blagi uzas, tiha jeza.. U informativnom programu b92 nisam primetio toliko navijanja, za to vise sluzi emisija Insajder, koju apsolutno preskacem jer mi je Brankica antipaticna do koshtane srzi.. Utisak nedelje je jedna veoma pazljiva emisija sa voditeljkom koja zaista nekad ume da bude pristrasna, ali ponekada i profesionalka 10 puta vise od svojih kolega.. Poligraf je tu i tamo, Jugoslav i nije neko olicenje profesionalca i ne dopada mi se njegov rad... Replika mi recimo izgleda kao jedna odlicna ideja... Dosta stvari mi je postalo jasno gledajuci tu emisiju. Sto se tice guranja pedera, babadevojaka i sl. Iskreno ne vidim problem, ako ti se ne dopada nemoj gledati.. Ko voli nek izvoli..u ovoj zemlji postoji ciljna grupa koju oni zele da zadovolje iliti ima pedera, hteli vi da priznate ili ne. Ja licno nisam gledao Vil i Grejs niti Sex i grad i nisam imao problem sa Tv stanicom zbog toga...

 

Elem, osvrnuo bih se na FOX.. od ove tv stanice i ja dosta ocekujem. Polako su krenuli sa emitovanjem programa i emisija i nije lose. Jako mi je dobra serija "Tri Hil" (svaki radni dan u 17h), emisija "Ubedi pobedi" nije losa (najjace gostovanje je kada je bio gosn ministar Naumov, ako sam razumeo 2 reci coveka onda...), Vesti tj kako zovu FOX DANAS mi bas i nije nesto, dosta se guraju vesti iz SAD i Australije.. i ne dopada mi se studio, previse je prost :) jbg, sta cu kad mi smeta... i da, provalio sam da emituju neku emisiju koju otprilike kupuju od hrvata, samo mi nije jasno sto je stidljivo prikazuju u ponoc?!

 

Sto se tice ostalih tv stanica, moram reci da RTS pocinje da me nervira. Oni su imali sredstava i pre, a sada vec leze na parama... pa sta koji kurac rade sa tim novcem.. Prvo i pre svega, onaj studio za dnevnik je jadan, organizacija dnevnika boli glava (gledam dnevnik sinoc i pustaju prilog a u pozadini nisu stisali voditeljku koja se cuje se kako prica sa ljudima u studiju), filmovi i serije tu i tamo... i jedna velika zamerka odnosi se na RTS 2, to sto je 2. kanal RTS-a ne znaci da mora da bude slabiji od 1. Ali primecujem neka sitna poboljsanja i u njihovom programu, tako da im jos dajem fore da se poprave...

 

Pink sam odavno prestao da gledam (osim filmova) i moram reci da su bas zaglibili... skroz su mi ogavni i skroz bzvz..

 

Kosava/Happy... uh, mislim da je bilo mnogo bolje da se ta frekvencija da Studiu B koji je mnogo ispred njih i ima sta da se vidi... Kosava pokusava mucno da se uspravi, ali nesto im ne ide..

 

blah... sto je mnogo, mnogo je... I stop here...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam siguran da govorimo o istoj vlasnichkoj garnituri pre svega.. A drugo, oni krajem 90ih jesu bili jedna od gledanijih televizija, ne kazem najgledanija, ali imali su dobar spektar gledalaca... Sada, od emisija koje sam gledao, zanimljivim mi se cini kviz Lancana Reakcija.. vodi ga Voja sa 3K, ako se ne varam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na RTS-u pratim samo jednu seriju.

Košavu/Happy nisam ni memorisao.

Na B92 kao pratim seriju dve, tri, ponekad bacim pogled na vesti ili Poligraf.

Na Pinku ponekad odgledam Friends.

Na Avali jednu seriju.

Na FOX-u se retko zadržim duže od petnaest minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...