Jump to content

Najgledanija TV stanica


PlanetHell

Najgledanija TV stanica  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...

TV gledam retko, ako gledam od domaćih kanala jedino pratim B92 jer su jedina stanica koja valja. Jedina stanica koja je propagirala demokratiju u Miloševićevo vreme i još je dobila Free Your mind nagradu 1998. Stvarno za svaku pohvalu.

Edited by Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja najvishe gledam RTL-hrvatski,stvarno je the best....a ovi nashi kanali su sranja puna reklama...

Jedino shto podrzavam je South Park na B92.....

ma shta reci sve ostalo je smorchina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Схватам да највише гледам, тј. ја и цимер највише гледамо Фокс, па онда РТС1, а остало слабије... Немамо В92, вести гледам на нишким телевизијама, а Бел Ами се истиче са стриптиз квизом... Сад ће ваљда подела регионалних фреквенција, Коперникус и ТВ5 се "кољу" за фреквенцију, хехе..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada pratim razne emisije i nekoliko meni interesantnih serija, taj materijal do mene dolazi drugim putevima.

TV ako uopste i gledam, to radim dok klopam. Mozda pola sata dnevno. Izuzetak je liga shampiona, vrh primere i premier lige.

 

U tim sprchenim okvirima, provaljujem da se ipak najcesce zadrzim na B92, jer me najmanje smaraju.

 

 

O jebem ti zivot kad vodi B92, sem Lige Sampiona nemaju ama bas nista!

A sta to pa drugi imaju? :) Realno, jedina televizija koja ima neku sirinu i dinamiku je b92, a fox se naslucuje tu negde.

 

Druga je stvar sto se nekome b92 ne dopada iz revolucionarno patriotskih razloga. Meni TV treba da me zabavi a ne da me vaspitava.

Generalno, mislim da kod vise od pola ljudi koji ih ne gotive nije u pitanju to da oni hoce da gledaju nesto drugo, nego NECE da gledaju b92 :)

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise gledam Pink, pratim ih od samog pocetka (devedesetih) kad su bili extra program, mada ni danas mu nema konkurencije. Najvise sam voleo emisiju Halo Pink, koja je bila nesto kao jutarnji program.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa objektivno Pink je najgledaniji, nazalost, a ostali mogu da falsifikuju rezultate gledanosti kako god hoce... Ja najvise volim Fox Crime - non-stop serije na isti fazon, a taj fazon je sjajan :)

Ni Avala i obican Fox nisu losi...

 

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...