Jump to content

Najgledanija TV stanica


PlanetHell

Najgledanija TV stanica  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A da B92 ima i Spanski fudbal.

Најглупља лига што постоји... Досадан фудбал, па морам да навијам за Мадрид... Сви бисте хтели... Бекам

 

Иначе, не знам никог ко плаћа ТВ претплату... А као 65% домаћинства у централној Србији :) .Глупо је да се плаћа 350 динара и из разлога што неко нпр ни не птороши толико струје за месец дана, кад штеди, хехе. А сад кад је струја поскупела ко зна, можда и tv pristojba поскочи...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mogu da se naviknem da je najgledaniji u Srbiji, ali ne moram zato da ga gledam.

 

Moj deda kaze: "Gde svi turci, tu i mali Mujo".

 

 

RTS od pretplate dobija 4 miliona evra MESECNO! Sta zaboga rade sa tim novcem???

Ima dobrih emisija ali vizuelno, RTS sucks!

 

Brate zaboravio si da je RTS bombardovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate zaboravio si da je RTS bombardovan.

 

Jeste, pre 8 godina.. država je pre pretplate izdvajala novac iz budžeta za RTS ako se ne varam.. predpostavljam da ni te sume nisu mizerne.. samo kažem da može mnogo bolje..

Od emisija na RTSu valja "TV Lica - Kao sav normalan svet", Mira Adanja Polak, i volim da gledam "Evronet".. ovo ostalo je solidno, ali ipak se od 'javnog medijskog servisa evropske Srbije' očekuje mnogo više..

Mislim da je u ovom momentu najveća kočnica RTS-a Tijanić..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice RTSovog drugog dnevnika, stoji da je to najbolja informativna emisija, ali sa ubedljivo najlosijim studiom!

ne znam da li je "najbolja", ali je definitivno najzdravija za srcane bolesnike, jer ce gledajuci 2 dnevnik rts-a biti postedjeni svih onih neprijatnih, a istinitih informacija koje bi im mogle podici pritisak. ;-)

 

ipak, ono sto me najvise nervira kod rts-a je to sto ako vec placamo pretplatu - ne zelim da gledam reklame, NI JEDNU reklamu.

 

inace, cela ideja placanja drzavne televizije, kao javnog servisa je u normalnim drzavama sledeca: uvodi se pretplata da bi drzavna tv mogla da pravi nekomercijalni program (obrazovni, istorijiski, dokumentarni, naucni, itd), i tako podigne nivo opsteg kvaliteta emitovanog programa. zasto je to tako? zato sto niko ne zeli da plati reklamu u sred obrazovnog programa, jer to gleda suvise malo ljudi da bi se isplatila takva reklama. ako bi sve televizije bile komercijalne, niko ne bi pravio dokumentarce, naucne emisije, i ostale zanimljive stvari koje smo gledali kao klinci, vec bi se sve pretvorilo u grand paradu, velikog brata i 24 sata za svadbu... zbog toga mi i placamo pretplatu rts-u, ali, koliko vidim, rezultat nije bas zadovoljavajuci. u ovoj lakrdiji od drzave samo jedan mizeran deo novca koji gradjani uplacuju u budzet se koristi za opste dobro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest HEFEST

Ni ja evo vec tri godine i neki mesec. Samo neka tekma i to je to.

 

Za mene vazi ova legendarna Grucova izjava:

 

I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...