Jump to content

Strip


WHISPER_EVE

Recommended Posts

To je više projekat nego bend u klasičnom smislu. Bila je ona plava pevačica ranije, sad je ova nova, znači nije nešto komplikovano. Postojala je ona pesma sa Ivanom kao vokalom, ali je to bila samo ta jedna.

 

 

Ja mislim da je ta crna pevacica bila od pocetka zajedno sa onom plavom ali je ova otisla.

 

Btw. gleadao sam vas juce na TV. Pozdravi Milenu i reci joj da mi je drago sto se pronasla u muzici koju svirate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto dosadni?

 

pesma Djuka je fantasticna...rif je jak do bola... a tek text....

 

vokali su im extra... bend razbija...

 

posebno onaj klavijaturista

jest projekat... ali kakve veze ima...

dobri su.. :muzicar:

 

Pa otkud znam, dosadne su mi pesme. Cuo sam samo "singlove". Pesme mi vise zvuce kao teme za nesto (film, emisija isl.) nego klasicna pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend razbija...

posebno onaj klavijaturista

није у реду да под тако снажним субјективним утиском отвараш тему...

 

лм, подржавам с3п пројекат и ентузијазам да се професионално ради нешто од чега се никада неће видети ни динара. кол'ко сам схватио сами пишу, продуцирају, раде спотове - лепо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Secam se da kada sam video onaj animirani spot da sam odmah pomislio kako je u pitanju neki strani bend...bas je extra uradjen...a to je ujedno bio prvi i poslednji put da sam u Srbiji cuo kvalitetno usnimljenu gitaru...hi-tech zvuk, ali dooojaja :da:

 

Evo malopre je bio neki njihov nastup na Balkanmediji...i sve usvirano, profi...ne znam ko je onaj gitaros i odakle dolazi ali kapa dole za ton.

 

E da...i riba je extra :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

гитарош изгледа гаји Гоудина и нечрл кастм Гибсона. такође постоји могућност да је то онај лик што свира у пратећем бенду код Ђуричка :извињавам се човеку ако сам лупиЈо:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican bend/projekat... napokon neko da pokaze kako je moguce napraviti, na svim nivoima, profi i ozbiljan rock bend kod nas!

 

a inace gitaristi je ime sale sedlar... i jeste u pratecem bendu kod djuricka (ako nije cak ceo strip taj prateci bend)... i pored toga je jeden od cenjenijih studijskih gitarista srbije... ne znam da li i gde jos svira... mislim da svira i u pratecem bendu aleksandre kovac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cela skupina je kvalitetna...tu je onaj sale gitaroš(kaze marti da se tako zove...)...čovek svira stvarno studijski tačno...uvek...(slusam ga na karaokama kad u'vatim...)...onaj all-around basista...itd...

 

album...šest filera zbudzena oko dva singla...

 

al ova "moj dečko" zarazna u pičku materinu...

 

dobri su vazda... :da::da::da:

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

cudi me da ne pominjete to da pored Ane (pevacice, idol) u Stripu i peva ona pevacica iz Tap 011 (druga postava je u pitanju)

 

na samom projektu su inace pevale i A. Kovac i Ivana Negative...

 

A Sale Sedlar svira inace u bendu Sergeja Cetkovica, Ogija Radivojevica, Alexandre Kovac, Lepi Johnnys (Karaoke Obracun) i zaista je jedan od najcenjenijih gitirasta..

 

ja bih zelela da pomenem i Milana Prokopa... Producenta i klavijaturistu Stripa...

on je koliko znam bio jedno vreme u Londonu...a sada je trenutno producent u Pinkovom studiju... mada nije sigurno... radi takodje produkciju grupi Negativ...

 

eto.. toliko od mene...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne dojmi mi se bend

jeste profesionalno, visokobudzetno ovo ono ali pjesme a ni spotovi mi se ne svidjaju(pjesme su ok u stvari iako su smarajuce i ne veoma interesantne, ali spotovi su mi grozni, teska kicherica)

 

izuzetno dobra produkcija s druge strane

i pjevacica svakako ima dobar glas, ali ne svidja mi se kako ga koristi if you know what i mean

a i ne svidja mi se kao riba

 

gledao sam ih i uzivo na exitu ja mislim, ne sjecam se pojedinosti, osim da sam bio konstatovao da je nastup dobar i profesionalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudi me da ne pominjete to da pored Ane (pevacice, idol) u Stripu i peva ona pevacica iz Tap 011 (druga postava je u pitanju)

 

na samom projektu su inace pevale i A. Kovac i Ivana Negative...

 

A Sale Sedlar svira inace u bendu Sergeja Cetkovica, Ogija Radivojevica, Alexandre Kovac, Lepi Johnnys (Karaoke Obracun) i zaista je jedan od najcenjenijih gitirasta..

 

ja bih zelela da pomenem i Milana Prokopa... Producenta i klavijaturistu Stripa...

on je koliko znam bio jedno vreme u Londonu...a sada je trenutno producent u Pinkovom studiju... mada nije sigurno... radi takodje produkciju grupi Negativ...

 

eto.. toliko od mene...

 

:pivopije:

Nije pevachica Ana vec Tanja... nebitno... a nju spominjem jer je u prvom planu! Ova devojka je zaista odlichno prati, ali je namerno stavljena u pozadinu! Jedna primedba samo Tanji( Tatjani) UGOJI SE BRE< ZENO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da...jbg... zajebala sam se...

 

ana je ona sto peva u blah blah bendu a tanja je sa idola...

 

i u pravu si sto se gojenja tice

 

nego... ja imam njihov original disk koji cita samo spotove i neke pesme... nemam npr (na kompu) djuku, to nisam ja, crni sjaj itd..

a kad ga slusam audio nemam moj decko, lov na vestice, crni sjaj.. imam samo djuku i to nisam ja... jel se jos nekom ovo desavalo? sta nije u redu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Gledao sam skoro novi spot, stiklom u celu ili kako vec, dopada mi se kako su spotovi uradjeni, definitivno najmastovitiji su od svih domacih bendova po tom pitanju.

 

Kada budem u prilici cu pazariti oba albuma, singlovi/spotovi sa prvog su mi dopadljivi dok mi je ovaj novi onako, osrednje odradjen. (muzicki, spot mi je kicast i podseca na 5 element rip off)

 

Steta samo sto ih necu gledati uzivo na jelen festu sada u septembru...

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazario sam danas oba albuma, nisam jos preslusao, ali mogu samo da kazem da su se djavolski dobro potrudili i napravili jedan od najbolje dizajniranih domacih originala, svaka im cast na tome. :pivopije:

Drugi je nazalost posve obican, kapiram da PGP nije hteo vise para da ulozi, steta zaista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...