Jump to content

Strip


WHISPER_EVE

Recommended Posts

sto se tice posecenosti - nije lose s obzirom da nigde nisam video reklamu za koncert..

 

У овом се слажем са тобом. Рекламе није било ни за лека.

Такође, простор је стварно одличан. Што више концертата тамо - то боље!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Super bend, sigurno jedan od najboljih domacih rock sastava danasnjice.

 

Uzmes svaki segment i analiziras, i ne treba puno da bi se doslo do takvog zakljucka. A kad se detaljno radi na svakom elementu, rezultat mora biti nadprosecan, a ovaj bend poseduje bukvalno sve.

 

Tacno je da su donekle isprepleteni sa Negativ pricom (te saradnje i sl), ali po licnom misljenju ubedljiviji su od njih nebrojeno puta. Super su oba albuma...

 

Mislim, ova stvar za pocetak, je sam vrh domaceg rocka, i jos uzivo ovako zvuci:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jebem mu zivot Laki, kapiram da ti negde na polici stoji prvi album Negativa - ajde pusti to posle ove pesme :bigblue:

 

Ima riba iz Psihomenacar spota predivan onaj oziljak na bradi i pristojno je to sve... Da me neko pogresno ne razume ;)

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strip i Negativ su bendovi sa dva sasvim razlicita koncepta i jako je malo slicnosti medju njima, ako se izostave zajednicki clanovi. Pesma To nisam ja je jedna od retkih koja je u Negativ fazonu, a to nije ni cudno jer je na albumu peva Ivana!:) Ko je bio na koncertu, mogao je da vidi da je razlika izmedju ova dva benda ogromna i da ako se u obzir uzmu ostale pesme, narocito one koje ne peva Ivana, samo je pitanje ukusa kome ce se koji bend dopasti!:) Ziveli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu zivot Laki, kapiram da ti negde na polici stoji prvi album Negativa - ajde pusti to posle ove pesme :bigblue:

Mah, postujem ja taj prvi Negative album (jedini koji i postujem), i naravno da ima smeka zbog vec navedenog, ali ovakvu stvar tesko da Negative ima. Poseban detalj su svakako klavijature koje Negative nema, a u ovom bendu igraju odlicnu ulogu.

 

Ako se kad to moglo (donekle) i porediti, to je u onim ranim danima Negativa, danas se taj bend toliko gubi da je to zalosno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

respektujem ja negativ i svidja mi se dosta njihovih pesama, da se razumemo.

medjutim, bezveze je sto se svaki bend sa zenskim vokalom i distorzovanom gitarom :) poredi sa negativom, pa cak i kad to nema mnogo smisla (u slucaju stripa ima malo smisla)... ali opet, nije to krivica negativa nego ovih sto vole da se bave poredjenjem i bla bla bla..

 

upravo slusam drugi album stripa, pa vi vidite. ;-) ima bas jakih momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Drago mi je da mogu da obavestim one koji su bili, a i za one koji nisu, a voleli bi da vide kako je izgledao i zvucao koncert Stripa 27.12.2008. u Domu omladine, da ce uskoro biti gotov DVD sa koncerta!

Kao najava, jedna pesma feat. Ivana!

 

STRIP feat. IVANA PETERS- Lepo mi je kad te bijem

 

 

Edited by vampirburnedbythesun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...