Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

Ruze koje krvare...

 

HAHAHAHAAHAHAHAAHHAAHAHAAHHAAHAAHAHAHAHA

 

Da li je moguce da je lakse da se nesto isproziva, a da se ni na trenutak ne razmisli o tome???

Ali Boze, zasto bi se propustila prilika da se jos jednom isproziva nesto sto podseca na "emo", iako nema nikakve veze sa pomenutim...

65 roses...

Plakat je GENIJALAN!

Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da je lakse da se nesto isproziva, a da se ni na trenutak ne razmisli o tome???

Ali Boze, zasto bi se propustila prilika da se jos jednom isproziva nesto sto podseca na "emo", iako nema nikakve veze sa pomenutim...

65 roses...

Plakat je GENIJALAN!

 

Ingeniozan ;)

 

thimble je jedan od najboljih, najprofi i najoriginalnijih bendova u srbiji.

 

novi album (koji je snimljen u madjarskoj) ce biti bomba.

 

Jedva cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

65 Roses je dechji zargonizam za Cystic Fibrosis (CF) - genestku bolest koja napada disajni i digestivni trakt, a za koju lek josh uvek nije pronadjen i koja dovodi do preruranjene smrti.

novi album Thimble-a je angazovan i posvecen problematici ove fatalne bolesti.

 

otud ruze i naziv albuma 65 Roses In The Region Of Ice.

 

 

njihov spot

(takodje snimljen negde napolju, nisam siguran gde)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam josh neke detalje za ime ovog albuma, mada ne znam koliko je ok da se o tome pricha, Elem, album ko album je meni produkcijski super, ali je muzika... bzvz.

 

Ostaje da se vidi kako ce se pokazati na zivo, mada iskreno sumnjam da ce to promeniti moje mishljenje o muzici tog benda.

 

Nego, ovo je VC tema

 

mora se prichati o bambiju i o slatkoj mu guzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Poz​dra​v lju​di,​ nij​e nas​ bil​o nek​o vre​me pa evo konacno nekog upd​ate.

 

 

 

Oka​čil​i smo​ još​ dve​ nov​e pes​me (hor​ror​s, the​ exc​use​) sa naš​eg pre​dst​oje​ćeg​ alb​uma​ tra​ces​. LINK

 

Cover300.jpg

 

 

Pes​me će do dal​jnj​eg bit​i onl​ine​ na naš​em pro​fil​u.

 

Pos​luš​ajt​e i ost​avi​te kom​ent​ar/​por​uku​, sva​ka kri​tik​a je dob​rod​ošl​a!

 

---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​---​

 

Takođe​ smo​ sta​vil​i naj​avu​ za dve​ nov​e svi​rke​. Obe​ će bit​i u cil​ju pro​mov​isa​nja​ Cas​lte​ Fes​tiv​ala​ koj​i će se odr​žat​i od 01.​07.​ do 05.​07.​ ove​ god​ine​ u org​ani​zac​iji​ Ter​ra Nos​tra​ Pro​mot​ion​s tim​a.

 

 

 

05.​​04.​​

 

Smederevo, Moto klub - w/ Apo​cal​yps​e, Het​era​, Dec​ont​rol​led​, Con​sec​rat​ion​

 

09.​​04.​​

 

Beograd, Living Room SKC - w/ Apo​cal​yps​e, Het​era​, Dec​ont​rol​led​, Dra​con​ic,​ Con​sec​rat​ion​

 

Det​alj​nij​e o nas​tup​u Vio​len​t Cha​pte​r-a​ na Cas​tle​ fes​tu usk​oro​.

 

 

400X60.gif

Edited by fatdzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej...SVI VI ANTI EMO-MODERN PICHKE... ovaj bend je odradio CEO album za 15 dana ( ukljuchujuci ozvuchavanje instrumenata i bubnjeva ) nemoj da serete tu meni... Odradio sam ih PRVENSTVENO jer jebu mame kako rade to shto rade. Ako se nekome ne svidja ili odjebite sa teme ili mi se NADUVAJTE MI SE KURCA!!!

 

Ovaj bed mozhe neshto odraditi u inostranstvu, a svi vi troo kurci mozhete da duvate kite dzaba i da serete kako je svet gay i glup i prso kao shto je to sps radio 10 godina! Pa neam pojma ko je tu GAY, PRSO I GLUP?!?!?!

 

Svi suy vama glupi samo ste vi GENIJI!!! HAHA! Stoko!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas preslusah ove dve pesme, sve je na mestu, produkcija, svirka, ali generalno, patite od istog problema od kojeg pati cela ta modern/hc/nwoahm scena - identiteta ni u tragovima. Kapiram da moze biti zanimljivo ljudima kod nas, jer nemamo mnogo ovakvih bendova, ali dobronamerna kritika je da pokusate makar nekako da postignete prepoznatljivost, ako je to u ovom zanru koji je preforsiran do maksimuma danas uopste moguce.

 

Sve najbolje, i samo napred :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas preslusah ove dve pesme, sve je na mestu, produkcija, svirka, ali generalno, patite od istog problema od kojeg pati cela ta modern/hc/nwoahm scena - identiteta ni u tragovima. Kapiram da moze biti zanimljivo ljudima kod nas, jer nemamo mnogo ovakvih bendova, ali dobronamerna kritika je da pokusate makar nekako da postignete prepoznatljivost, ako je to u ovom zanru koji je preforsiran do maksimuma danas uopste moguce.

 

Sve najbolje, i samo napred :pivopije:

 

 

Identiteta ni u tragovima...

Prvo ovako, da li si pomislio možda da nisi slušao bendove koji su uticali na našu muziku? Zašto svi ljudi koji dolaze da kritikuju na bilo koji način bilo koju muziku dolaze sa pričom kako znaju sve o svakoj muzici. Nemoj da misliš da vređam ali kladim se da nisi slušao underground post hc bendove koji su većinom uticali na naš zvuk. Ali pored toga jesi globalno metal na kojem su neki od nas odrasli. Ne znam zašto nas ljudi nazivaju NWoAHM, emo, metalcore itd kada mi ne sviramo ništa konkretno od toga. Na mspc stranici stoji HardCore/Metal jer žanrom se drugačije ne umemo opisati. Subjektivno možda, ali to nam je u glavama. I glavna stvar predpostavljam da ne slušaš bilo koji metalcore, emo ili NWoAHM bend pa zato tako i govoriš. Jer generalno nema ništa loše u toj muzici i DA i te kako ima identitet. Samo ga ti ne poznaješ jer nisi iz te priče. Kao i mnogi drugi ovde. Jbga, dokle god budemo sudili muzici po žanru nećemo daleko dogurati. Znam da je tvoj savet dobronameran ali nije "referentan" ako me razumeš...bar ne nama.

Na kraju, zar je cilj da u muzici const opstaju isti pravci? Meni ni jedan klasičan trash bend danas nije zanimljiv (uzimam trash metal za primer). Lamb Of God je najdalje od trasha što mogu da slušam danas. Al i oni su moderni, i oni su u toj priči pa čak i ortaci sa gomilom NWoAHM bednova pa ne vidim da ih iko pljuje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...