Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

to sto tema nije bila aktivna 100 godina to nemoj da te brine,to zato sto je publika zainteresovana ... evo mi smo potpisali ugovor sa grchkom muz. kucom,a tema nam je na deponiji... opusteno,valjda to tako ide u ovoj drzavi. kada snimish album i izdash onda postanesh manje interesantan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi krecemo 11og iz beograda za skoplje, bicemo u nekoj kafanici kod zeleznicke stanice od 19h :), voz nam polazi oko 22:20h, pa.. mozete naici da mi donesete i da popijemo nesto, a? :pivopije:

 

 

Ako ćeš da nosiš majcu na svirci ok :P Aj moš se iskombinujemo tako nešta. Cimajte još par dana pre poslaska na spejs!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naterali ste me da se ulogujem, a to mrzim... Moram i da se obratim bandmates-ima, i to bash na ovaj nachin iako je interna stvar - dakle, Alek i Fatdzo - dajte se manuti coravih poslova oko ovakvih rasprava jer su one sizifovski uzaludne - realno svaka kritika je legitimna ko god da je izrekne i koliko god da je (ne)osnovana - o osnovanosti sudi istorija... Hocu da kazem da smatram teme u kojima chlanovi benda vrednosno govore o svom bendu zapravo nepotrebnim i cak kontraproduktivnim - jer prave smeshne forumske tenzije koje zapravo zrache loshim utiskom - s druge strane (nemojte me pogreshno shvatiti) koga je normalnog briga shta pishe na Yumu? Suludo je da bend radi neshto shto inache ne bi radio zato shto neko na nekom forumu veli neshto, ali takodje i da chlanovi benda ubedjuju druge da li je bend dobar/losh i da li ima identitet. Smatram da je na bendu da radi, vezba, svira, snima - tako se regrutuju ljudi - sve ostalo kompromituje bend a publiku deli - ne po liniji "voli/ne voli datu muziku" vec po liniji "ortak/ona budala sa foruma"...

 

Ako odem dalje u pokushaju objektivnosti - slozicu se sa Apeironovom tvrdnjom da je zanr prilicno preforsiran i da je fabrikacija uveliko na delu.

Drugo, ja sam kritiku voljan da chujem - itekako ima prostora za rad - zapravo mi vec sviramo neke skroz nove stvari, i lichno jedva chekam da njih zavrshimo i snimamo, uprkos faktu da do ovog trenutka nismo nashli izdavacha ni za prethodna dva snimka... Ako vam ishta mogu obecati u ime VC, to je da cemo raditi i dalje - a da li ce forum prozivati a svirke propadati ili cemo mozda prodati silne karate - jbg, znacemo vremenom. Mada poenta je da nije ni bitno, zar ne? Bitno je da se tera i vezba...

 

Ok, preterah.

Pozdrav, i josh jedan poziv da dodjete u sredu i chujete Apokalipsu, Heteru i Dctrlld uz nash skromni doprinos. :pivopije:

 

L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace , juce na VCu najbrutalnija atmosfera. Od svih METAL bendova na sirotim emovcima, najvise mosha, stejdzovanja,srkl pitova itd... super bilo stvarno!

 

U wcu?Ne sumljam ni malo,vi volite sve sto ima veze sa guzom ;)

 

Satke, de ih samo nalazis covece. Na koje sajtove ti ides u svoje slobodno vreme? :evotigana:

 

http://www.google.com/search?hl=en&q=e...G=Google+Search

 

:evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...