Jump to content

Stephen King


Recommended Posts

Ја од 1996. када сам гледао филм на ТВ-у прижељкујем "Tommyknockers".

 

All last night and the night before

Tommyknockers, Tommyknockers knocking to my door

 

Прочитала Мрачну Кулу Није Лоше Топла Препорука С Моје Стране.

Прочитала си целу? Ја сам данас узео последњи део, а риба на штанду ми каже да им је јуче стигао из штампарије.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прочитала си целу? Ја сам данас узео последњи део, а риба на штанду ми каже да им је јуче стигао из штампарије.

 

jao kako si je upecao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...sad je ispao super dasa...Uzas.

Ја се нисам ни трудио. Питао сам зато што се последњи део појави пре неки дан, а можда је девојка прочитала енглеску верзију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Je l' ima neko Maximum Overdrive koji je rezirao sam Stiven King?Svi se slazu da je gadan film (a i sama prica) dok je meni skroz blesav.Gledala sam ga kao klinka i cini mi se da sam ga videla medju diskovima od 99 din., ali sada stvarno ne mogu da nadjem :(...Inace, gledala sam trailer za Talisman, ne deluje lose ali za Vrecu kostiju, ziva nisam...necu imati petlje da odgledam dok sa Bjuik 8 jedva cekam...bice to odlicna ekranizacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И тај? Трт, ја нисам читао књигу, али филм ми је био ОК. Сад се плашим да је прочитам, мада, као што рекох, књига је УВЕК боља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих Питера Џексона обесио за јаја због сакаћења сценарија... Војска духова добија одсудну битку - иди бегај! И додатне сцене Аруене и она која спасава Фрода да би Лив Тајлер имала шта да ради... BURN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих Питера Џексона обесио за јаја због сакаћења сценарија... Војска духова добија одсудну битку - иди бегај! И додатне сцене Аруене и она која спасава Фрода да би Лив Тајлер имала шта да ради... BURN!

 

Meni je najvise zasmetalo sto su ubacili scenu sa Selobom u treci deo (isti slucaj kao sa Aruenom, da bi Frodo i Sem imali sta da rade u trecem delu), pa onaj deo kad Faramir srece Froda i Sema, taj sa Aruenom koji spominjes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...