Jump to content

Stephen King


Recommended Posts

Hvala Majore, da znaš da sam se razmišljao da kupim u Laguni, nadam se da će uskoro biti i "Buđenje".

Inače sam prelistavao naša izdavanja Kinga i štampa je dosta sitna, sabijena, neuporedivo je lakše na Kindle-u čitati, pogotovo azw3 format.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pročitah najzad "Dr. Sleep", zbog posla nisam mogao više od 20-tak stranica dnevno da čitam. Kao i kod mnogih Kingovih knjiga 70% priče me oduševljava, a kraj razočara, tj ne ispuni očekivanja. Na polovini knjige možda mi je čak i bila bolja od "Isijavanja", ali sve u svemu zanimljiva priča, nastavak "Isijavanja". Malo je kraj zbrzan a i sam stil pisanja malo "plići" od njegovih knjiga koje sam ja čitao, ili sam barem takav utisak stekao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stephen King Just now · I believe I'll have a Heavy Metal Weekend, starting with Slayer, Black Sabbath, and Motörhead. Saving Metallica & Judas Priest for Sunday.

 

Sa zvaničnog fejs profila :)

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pročitah juče kratku novelu "Deca kukuruza" fascinantno je da je od te pričice nastalo toliko nastavaka horor filma. Priča je onako za razbibrigu ok, ideja je odlična moglo je tu da se ispripoveda jedan roman.

 

Počinjem "Mizeri", a posle toga "Buđenje" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Keri je dosada, neinteresantno, ne može se meriti ni sa jednom novelom iz zbirke "Mrkli mrak, bez zvezda" .

a da ne pričamo o Dalas63 koje mi je omiljeno Kingovo delo, odmah uz "Godišnja doba", gorepomenute zbirke i Zelene milje.

 

Ne stižem više od 10str dnevno da pročitam od Mizeri, ali je veoma interesantno...retardirano radno vreme :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...