Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

Death-of-Art, prvi post na MM temi,

pa ti mora da si fan nad fanovima... :mrgreen:

pa kaj je to loše? :frown:

ja ga mnogo volem sory... nemreš ti tu ništa :mrgreen:

 

al šta je je... čak sam riskirala da mi rebra ne popucaju ostavši dokraja koncerta u prvom redu kad je bio u Puli, pa si ti misli...a jesu me namlatili tad Bože sačuvaj..isplatilo se..imam dvije trzalice koje još uvijek onak pohlepno držim u posebnoj kutijici...

 

a istina, poseban mi je manson... ipak sam njega prvog počela slušat što se tiče tog žanra još davnooo davno u 7om osnovne..kad je to bilo... prije 6-7 godina... cijelo mi je pubertetsko razdoblje uz njega prošlo, kako ga ne bih obožavala? :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne... dosta!

 

Nego jel neko cuo "This is Haloween" u izvodjenju Marilyn Mansona?

To je snimano za potrebe remake The Nightmare before Xmas 3D.

Dobro zvuci... ja ga skinuo kao spot (snimak iz filma).

ja cuo za to kada sam gledao na utube onaj inervju sa nekim tamo i mensonom (njihova saradnja) za nightmare 3d al se iskreno ne secam dal sam cuo.. verovatno nisam...

 

 

jebem ti al sam sklopio recenicu.. :) :) :) :) :) :) jbg kad legnes u 4 i ustanes u pola 8.. :lol:

 

 

al šta je je... čak sam riskirala da mi rebra ne popucaju ostavši dokraja koncerta u prvom redu kad je bio u Puli
jao bre svi ste bili na koncertu, jedino ja , siroma, nisam..

Ovaj bio u madjarskoj, ti u puli...

:(

Edited by GothicWraith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve u svemu...kada zdravo razmislis,shvatices da je on samo jedan pozer koji pokusava da fascinira javnost...Ako je stvarno takav umetnik,zasto nije ostao underground?Pare rodjaci...i nemoj da se zaludjujemo...kao i svi,pare i popularnost...

 

ma skroz se slazem!pravi umetnici jedu samo leb i sir, i to ako im neko ostavi ispred ulaza(naravno,pravi umetnici zive u ulazima zgrada)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je manson kvalitetan umjetnik bez obzira na to što je komercijalan.... daj molim te...amerikanac da bude underground? kako da ne ...

svojim pjesmama stvara umjetnost..svojim slikama stvara umjetnost...i umjetnik je... i bio bi bez obzira na to koliko poznat bio...

 

svojim provociranjem crkve, vlade, predsjednika, etc... stvara sebi pare i reklamu i čao bejbe... to što svi znaju za njega ne čini ga ništa manje vrijednim... šta se sad po tome koliko je ko underground određuje koliko je umjetnik? ma daj molim te...

Bach je isto komercijalan do boli....svejedno je po meni najbolji skladatelj svih vremena...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPB Image

 

Twiggy The Ganfer... :)

 

joooooooooooooooooooooooooj ochi moje.. :redface::red: uh' sva se uzbudih.. :redface::redface::redface::redface: mmmmmmljac.. :wub: slatkish moj..

 

Twiggy

Da li si procitao Satanisticku bibliju od LaVeya ? Meni je bila zanimljiwa...

 

lele pa zenskog sam spola..josh.. :) haha chuj koje pitanje..jao pa ti me sheceru uopshe ne znash..ma dobro..da se upoznamo..ovak ja sam zensko..satanista sam od svoje 15te..i posjedujem odavnooo sve i jednu knjigu A.Sz LaVeya..norma na to se odnosi i satanic bible original verzija.. :da::bigblue: choeche bash si me nasmijao..al' heyyy drago mi je da si chitao bibliju..i hope now u know more about US.. :da::red:

 

zivia..friends.. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...