Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

glas mu je jednolican na svim pesmama, a produkcija je trebalo da bude ala Stiv Albini ali je ispala previse mutna. Ja svu muziku slusam iskljucivo na profesionalnim studijskim monitorima i tu se cuje dosta stvari koje inace obicni zvucnici uopste ne registruju. Prvo mi nedostaje malo elektronike i njegovih semplova jer je prelaz sa proslog albuma (koji je potpuno elektronski) na ovaj poptuno live nekako previse brzo dosao. Drugo, ne svidjaju mi se solaze na albumu koje su krajnje neivnentivne i zvuce kao da ih je neko smisljao za vreme snimanja. Trece, Manson peva jednu te istu pesmu kroz ceo album i intenzitet glasa mu je jednolican. Nedostaje mi njegovo deranje i malo vise energije u glasu - ovako je poptuno melanholican i depresivan i pocne da smara posle pete pesme. Cetvrto - nedostaju mi brze stvari - definitivno. Jedina koja je koliko - toliko brza je "Heart-Shapped Glasses". I finalno, ne vidim cemu tolika opsesija post-rockom i death-rockom na ovom albumu. Tacno se vidi da prati mainstream i da prilagodjava svoju muziku trenutnim retro remakeovima koji izlaze svakim danom. Ocekivao sam nesto mnogo ozbiljnije od njega, ovako je uradio identican album kao "Holly-Wood" samo bez uplitanja toliko elektronike i sa zivom svirkom u prvom planu. Definitivno iscekujem sledece izdanje u vidu remixa ovih pesama ili live snimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manson je ovaj put hteo da peva :) pa zato nema dranja (koje istina i meni nedostaje). Solaze i jestu licni izraz gitariste u odredjenom momentu a ne unapred osmisljena melodija koju je zapisao notama. Meni su solaze skroz na mestu. Brze pesme, kao sto vec rekoh, nedostaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...