Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

cuo sam novi album i iskreno nisam nesto preterano zadovoljan. Postao je mlak, primecuje se kako fali ostala ekipa u bendu. Spot je u njegovom maniru, ali mogo je on to i bolje. Moze da prodje, nadam se da ce fim bolje proci, novi album kao i da ljudi nisu primetili.

Edited by metalpirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cuo sam novi album i iskreno nisam nesto preterano zadovoljan. Postao je mlak, primecuje se kako fali ostala ekipa u bendu. Spot je u njegovom maniru, ali mogo je on to i bolje. Moze da prodje, nadam se da ce fim bolje proci, novi album kao i da ljudi nisu primetili.

 

haha slazem se...mislim, kad sam prvi put album slusao, mislio sam da je uzasan, al kasnje sam se onako naviko (mada jos uvek nisam odusevljen). u stvarnost, nije ni tako los album al zato sto sam tolko dugo ceko da cujem novi Marilyn Manson album, mislim da sam malo previse ocekivo od njega. Al jeb*ga, otiso mu je John 5, Pogo, Twiggy, naravno da nece sve bit isto kao sto je bilo sa starim stvarima (Skold nemoze da se poredi sa John 5 kao gitarista), i kolko sam cuo koncerti mu nisu nesto kvalitetne vise (a idem da ga gledam u augustu sa slayer)... al ipak mu jos uvek obozavam muziku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam na Mansonovom koncertu u Sofiji, ali ne toliko zbog njega, koliko zbog predgrupe- Type O' Negative. Koncert je bio fantazija!!! I Manson i Type' su bukvalno razneli publiku!!! Taj koncert cu uvek nositi u svom srcu. Neki novinari (Pro-rock) chak kazu da je to bio koncert godine u Bugarskoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde moze da se kupi taj otrov.

Ja znam da on i jony deep prave najbolje absynt zurke.

 

 

bio si?

 

 

 

 

vidjeh negdje ovdje po radnjama to pice.. ako je to to.. nije ni skupo, oko 40-ak dolara.. samo sto nisam povezala da je to to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u komercijalnim i trgovinsko samostalnim radnjama moze naci samo "Mr. Jackille" .

To je Absinth nizeg kvaliteta i sadrzaja. Dok pravi absinth ima od 71% do 92% alkohola ovaj ima "svega" 40% i ne pali se na nachin na koji se pale ovi ostali. On kosta oko 1000 dinara. Znachi ako hocete mozete njega da konzumirate, ili da potrazite u ovim galantnijim klubovima neki "Mansonov" specijalitet pretpostavljam po ceni od 500 dinara po chasici! Preporuchujem koktel "Death In The Afternoon" koji se prai od Absintha i sampanjca koji sam ja tako lepo listio na exkurziji :)

 

@ Dionis 6

Ne shvatam to "pre bih slusao" foru! Mislim da Scooter u opste nije u vezi sa bilo kakvom metal publikom sa kojom Manson morash priznati jeste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u komercijalnim i trgovinsko samostalnim radnjama moze naci samo "Mr. Jackille" .

To je Absinth nizeg kvaliteta i sadrzaja. Dok pravi absinth ima od 71% do 92% alkohola ovaj ima "svega" 40% i ne pali se na nachin na koji se pale ovi ostali. On kosta oko 1000 dinara. Znachi ako hocete mozete njega da konzumirate, ili da potrazite u ovim galantnijim klubovima neki "Mansonov" specijalitet pretpostavljam po ceni od 500 dinara po chasici! Preporuchujem koktel "Death In The Afternoon" koji se prai od Absintha i sampanjca koji sam ja tako lepo listio na exkurziji :)

e sad si ga nalupao mega! :)

 

Nije pravi absinthe (ili za nemacke i ceske: absinth) nego kvalitetan.

i nije tacno da ima 71-92 procenta, ko te je to slagao? 92 ima prvenac i to ne sme da se pije. Najveci procenat alkohola je u glupom Habsburgu bugarskom, 89% a to je sranje.

I nije koliko ima % alkohola neko kakvog je kvaliteta, koje su bilje u kom odnosu i blabla.

 

kada palis absinthe unistavas mu ukus kroz.

 

evo ti najbolji video kako pripemati absinthe.

 

 

~~~~~~~

nego ovo novo je SRANJE!! i ni ja nisam znao da je pgo otisao? pa ko je ostao, samo skold? mada je i on relativno nov... smor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA znam da se prvenac ne sme piti .. nego sam samo naveo da postoje i takve vrste absintha. A nisam pominjao pravi vec kvalitetan sto lepo i pishe u mom postu.

Nisam ni naveo da je pocenat alkohola najbitniji za pice, ali je jedan od faktora koji utiche.

Prosto ja nemam taj osecaj kad pijem ovaj Jackille!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...