Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

  • 1 month later...

MMwarmupPARTY.jpg

 

Crime:Scene ovaj put priprema specijalnu zurku na kojoj ce pored ustaljenog Industrial Rock i Dark Rock zvuka dominirati muzika Marilyn Mansona. Ovo je ujedno i priprema za koncert koji ce biti odrzan 9. Juna u Beogradskoj Areni. Dodjite da se zajedno podsetimo starih Mansonovih hitova i uzivamo kako u njegovoj, tako i muzici srodnih bendova poput Nine Inch Nails, Ministry, Bile, Rammstein, Laibach, Prong, Skinny Puppy...etc

 

dress code: BONDAGE, FETISH, GOTH SLUT, MILITANT, CYBER GOTH, DARK PUNK, DEATHROCK, RIVETHEAD, S&M, FISHERMAN.

 

svoje predloge Mansonovih pesama za zurku, mozete kaciti na zid ovog dogadjaja! :)

 

Start: 22h - End: 2:30h

Upad: Besplatan

 

Vidimo se tamo!

 

event:

https://www.facebook.com/events/391200354249488/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budu svirali jednu sa prvog i jednu sa Animalsa ja cu biti srecan. U svakom slucaju ce mi biti zanjimljivo da vidim ono sto je ostalo od mr. Warner-a. Posle klipova sa Rammstein-om i Depp-om... Manson ce zavrsiti kao Amy Crackhouse. Izgleda i peva kao nadrogirani moron! Trente, ubij ga posle ovog koncerta!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suspiria

(Goblin song)

Hey, Cruel World...

Disposable Teens

The Love Song

No Reflection

mOBSCENE

The Dope Show

(with "Coma Black" intro)

Slo-Mo-Tion

Rock Is Dead

Personal Jesus

(Depeche Mode cover)

Pistol Whipped

Tourniquet

Irresponsible Hate Anthem

Sweet Dreams (Are Made of This)

(Eurythmics cover)

Encore:

Antichrist Superstar

Encore 2:

The Beautiful People

 

 

Sa koncerta u Parizu od pre par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj utisak sledeci - Block Out i Mizar smorili za medalju, trebali su njih za after ili dacje da zovu. Laibach je imao neverovatno dobar zvuk, sjajnu set listu, odlican koncert. Gledao sam ih 34 puta i ovo je do sada najbolji koncert koji sam gledao. Onaj sa Exita 2005 ne moze se meriti sa ovim, sjajan nastup. Mina ovaj put nije toliko isla sa plejbeka vec je stvarno pevala. Malo je falilo da oni ne nastupe posto su ovi iz MM ekipe tehnicari postavili neke uslove da "predgrupe" ne smeju na 3/4 bine, na sta su ovi iz Laibacha odgovorili - fuck off i otisli sa bine. Bilo je kasnije natezanja i nekako su nasli kompromis da se ipak dozvoli predgrupama da koriste bar pola bine. Ma... nego. Marilyn Manson - koliko su opreme doneli tamo, ja sam ocekivao ne znam ni ja vise sta. Zvuk je bio opsta zalost. 70% svega je islo sa matrice, imao je snimljene back vokale, vokal mu je bio katastrofa. Vise je izgledalo da se zajebava na svoj racun i djuska po bini i provodi se privatno sa svojom devjkom koja je sedela levo na bini kompletan koncert. Bend je profi sve odsvirao dok je on vecinu pesama bukvalno pevao ko da uzima poslednji dah pred davljenje. Drago mi je da sam ga video live, ali sad vise nemam zelju da to ucinim jos jednom. Posle koncerta sam imao privilegiju da pricam sa njim i da budem u toj nekoj "meet & greet" sali, i mogu reci da je lik veoma prijatan i normalan, cak stavise previse simpatican kroz gestove i pricu. Potpuna suprotnost od onog skrnaveta koga smo videli na sceni koji ni jednu jedinu pesmu nije mogao otpevati kako treba. Bas me je razocarao. A pre svirke me je jos vise razocaralo to kako su tretirani svi ostali bendovi. Pogotovo za LAibach - koje je kasnije izrazio zelju da upozna i da mu dodju u garderobu - a koji su njemu rekli da ce ga upoznati samo ako ode sa njima na cigansku narodnu muziku posle :D kakvi carevi. U svakom slucaju, fina setlista, highlight Laibach, pa onda Manson i lupanje mikrofona, brus na bini, padanje po bini i krestanje ko zirafa pred parenje... Ponvaljam, drago mi je da sam ga video live ali vise stvarno nemam nameru. Mada je super kao lik kog bi vodio na pecanje da mi pravi drustvo. :)

 

da, zanimljivo je i to sto su odjednom malo pre MM koncerta otvorili sve kapije i pustili ljude za dzaba. Tako da se Arena odjednom ispunila po tribinama. Hit!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

O ovom Georgievu imam najlosije misljenje jos od kada je na onoj TV emisiji za mlade muzicke talente, zajedno sa ono dvoje kretena iz zirija, strahovito napusio i ismijao onu klinku goticarku sa juga, iz Pirota ili odakle vec. Umisljena fenserska pizda. Kako neko napisa u ovim komentarima, Oliver Dragojevic za siromasne.

 

da, zanimljivo je i to sto su odjednom malo pre MM koncerta otvorili sve kapije i pustili ljude za dzaba. Tako da se Arena odjednom ispunila po tribinama. Hit!

 

Cuo sam da je to postala vec ustaljena praksa u Areni, na koncertima ovog kalibra, kad ne bude dovoljno posjetilaca, pa onda krenu da pustaju ljude za dzaba da se popuni.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bila u prvim redovima, i zvuk je bio odlican. Mizar su smorili, mislim da se nisu uklapali sa ostalim bendovima. Block Out su bilo odlicni, Lajbah isto. Gospodin Warner i ekipa su me odusevili, zna da napravi dobar sou, i ego mu ne smeta da se posveti publici. I nije skocio u prve redove, vec je pao sa bine na pocetku koncerta, slucajno :P

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O ovom Georgievu imam najlosije misljenje jos od kada je na onoj TV emisiji za mlade muzicke talente, zajedno sa ono dvoje kretena iz zirija, strahovito napusio i ismijao onu klinku goticarku sa juga, iz Pirota ili odakle vec. Umisljena fenserska pizda. Kako neko napisa u ovim komentarima, Oliver Dragojevic za siromasne.

 

 

Takodje, subjektivnost, sta reci... Devojka stvarno lepo peva.

Koga uopste zanima sta on misli o Mansonu kad ga ni ne poznaje, a i muziku. Zanima me misljenje Trifunovica. :) Ali kao sto rece oNe: "mogu reci da je lik veoma prijatan i normalan, cak stavise previse simpatican kroz gestove i pricu". :D

 

[media=]http://youtu.be/rNa_iIvWMVw[/media]

 

E ovakav show je trebao da bude:

:( Sta je tu. Dobro da sam i ovo docekala! :)

Edited by DunkelheitRa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...