Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

  • 2 years later...

Imam utisak da nakon 'Golden Age of Grotesque' više nije snimio ništa što je imalo neku težinu, sve neki emo-alternativni rok koji je tako bez neke energije i volje. Ovo mi zvuči čak i k'o neki David Bowie trip, ali opet, ili nije generalno po mom ukusu ili je jednostavno nekako bledunjavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
On 8/2/2020 at 11:48 PM, Flash Gordon said:

Imam utisak da nakon 'Golden Age of Grotesque' više nije snimio ništa što je imalo neku težinu, sve neki emo-alternativni rok koji je tako bez neke energije i volje. 

Slažem se. GaoG je doneo skoro savršen zvuk. Ovo posle nije baš blamaža, ali mogao je biti mnogo žešći i kulši 😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Bijanci su bile neophodne godine da shvati razmere fizičkog, seksualnog, psihološkog i emocionalnog zlostavljanja gospodina Varnera.

 

Meni su bile neophodne godine da shvatim razmere muzičkog genija brta Merlina, skoro obrnuh Mechanical Animals posle mnogo godina, i sada mi je sjajan kao i nekada (šalim se, dakle, u početku rečenice). Planirao sam onda Holy Wood i zaboravih, hvala što si me podsetio.

Čudi me da N1 tek sad javlja ovo, ako žele da budu medijski bastion borbe za jednakost, mora to malo ažurnije. Zamisli zlotvora majke ti, el veruješ šta je radio čovek... Videlo se njemu oduvek da nešto nije u redu s njim... Podrška zvezdi Igre Prestola i da joj krenu uloge malo, davno prošao GoT aranžman, te neke serijice i direct to video tezge su malo smorile, a neo-burlesque đuskanje... Ipak, nije to jedna Dita...

 

Bianco also alleged that Manson tied her to prayer kneeler, beat her with a whip,

ufff samo ne prayer kneeler... Fkin hawt

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A progovara Seed-Demone Mensonu serdaru: A pusti ga, levičar je to, oni su nerealni, on ne zna da je njegova ljubav prema meni iracionalna!

 

Imam ja dosta zajedničkog sa Mensonom, obojica volimo žestoku muziku, blud, razvrat i obojicu su nas optuživali za silovanje. Mene lažno, a za njega ne znam. :mhihi:

Kad smo kod razlika, lepši sam od njega, mada to i nije neki podvig...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem gde tu nastranost ispada iz jednačine, jer tako smo u mogućnosti, a i u potrebi jbg... Najcrnje i najlepše istovremeno je što mnoge žene u srećnim nežnim vezama gomilaju u podsvesti želje da ih neko polupa kao da imaju kasko...

I onda kad je pitaš, ona kaže neee fuuj... Al' ako mora pitaš onda ništa... Prelepa stvorenja.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se zaigrao malo više, izložio se, ne može mu niko ništa, on je rok zvezda... Poenta je da ti se zahvali pre nego da pozove kasko call centar :haha:

Verujem i za njega da su se prikačile na MeToo bandwagon i koje je maltretirao i koje nije, ali eto nadležne institucije će da ispitaju... Ima i para čovek pa im se isplati da mu dozvole da ih maltretira pa se sete naknadno kako su bile povređene, rešavao je vansudskim poravnanjima to, ali u trenutnoj društvenoj klimi previše publiciteta dobijaju žrtve zlostavljanja i "žrtve zlostavljanja" da bi se zadovoljile samo parama :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...