Jump to content

Bolt Thrower


scissors

Recommended Posts

sve je tu. cak i signature nespretnost bubnjara da cisto odsvira neki fill na dobosu. to se ceni.

 

 

ali iskreno, drag mi je taj njegov stil gde uvek zvuci kao da se bori. svako ima svoju bitku. to je esencija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno, mislim da nastavljaju tamo gde je BT stao(nažalost), bez nekog skrivanja, a opet nekako zvuči sveže, moćnije...

 

Naravno sad će da se nadju neki pametnjakovići da kažu kako je sve ovo odsvirano već milion puta...

 

Eh eh, evo ga, pa dje's Lazo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih na to pre gledao kao na malo širi koncept nego kao na krađu, isto kao što se i onaj intro ponavlja u više pesama

 

zezam se

BT imaju dosta pesama u kojima se ponavljaju deonice/rifovi, tako da je i ovo sasvim legitimno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је ово већ одсвирано милион пута до сад :bigblue: али да је добро-добро је. Једино што је Карлу мало отишо глас у аут али и није чудо узимајући у обзир године стажа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Auuuuuh, zaista tuga... ali barem su završili priču na najbolji mogući način, tj bend koji jednostavno nema mrlju u karijeri i koji nam je ostavio neke od najboljih death metal izdanja od kada ovaj pravac postoji, a svoju diskografiju završio savršenim BOLT THROWER albumom koji se može zamisliti, naravno veličanstvenim Those Once Loyal pre više od deset godina, ali kao što je sam bend i rekao, ne želimo da izdajemo bilo šta, što neće nadmašiti ovo remek-delo, i za ovo bend zaslužuje ogroman respekt, jer stvarno je malo tako iskrenih bendova!

 

Ali zapravo najveća žalost što jedan od najboljih live bendova više nikada nećemo imati prilike da odgledamo na stejdžu.. :no:

 

Na kraju bih samo citirao bend rečenicom koja najbolje opisuje njihovu celokupnu karijeru, "IN A WORLD OF COMPROMISE ...SOME DON'T!!!"

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što sam ja kod njih najviše voleo je to što su bili takva gospoda. Nikakva sranja, morbidni nazivi pesama i albuma, krv, iznutrice, nikakva ogovaranja, tračevi, raspadi i ponovna okupljanja, ništa od toga.

 

Fasciniran sam ovim bendom od prvog trenutka kad sam ga upoznao. Sećam se i koliko sam bio zabezeknut kad sam prvi put čuo Those Once Loyal, mesecima sam ga slušao skoro svakog dana. Savršenstvo, za mene najbolji DM album u istoriji. Intervju sa BT u nekom broju Butcherian Vibe-a sam pročitao 20 puta minimum. Čak sam pisao tekst o BT za neki grobarski fanzin koji radim s drugarima pre 4-5 godina. Jedan od retkih bendova za koje ne može apsolutno ni jedna jedina loša reč da se kaže.

 

Tu masivnost i moć nijedan death metal bend nema, što se mene tiče. Kao da slušaš tenkovsku diviziju koja ide na kraj sveta. Mid-tempo, fenomenalan vokal, bas maršira po bubrezima, gitare režu sive ćelije, a sve tako hladno i monolitno, bez loženja. Puno sličnih rifova i tekstova, pravljenje tenzije jednoličnošću koja raste i savija ti mozak... Neverovatno.

 

Žao mi je što nisam uspeo da ih vidim, planirao sam odlazak u Beč pre dve godine, ali se to izjavilo i jebi ga. Šteta.

 

Čak sam i sa Azalom i Nocturnom počeo da se družim tako što sam zvao Nocturna da bih kupio Those Once Loyal, pa smo otišli na pivo zajedno. :-)

 

 

We will remember them...

Edited by Underkuruz
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...