Jump to content

Bolt Thrower


scissors

Recommended Posts

Žao mi je što nisam uspeo da ih vidim, planirao sam odlazak u Beč pre dve godine, ali se to izjavilo i jebi ga. Šteta.

 

Kolega sa bivšeg posla je isto hteo da ide tad, ali mu šefica nije dala (gužva bila štagod), a vazda će mi ostati misterija što ti stvarno nisi otišao tad, posebno što tada nisi imao polomljene koske, niti ti si kupovao trenerke/patike :haha: Doduše, imam neku teoriju, ali je ne bih ovako iznosio :D

 

A da, umalo da zaboravim

 

http://www.youtube.com/watch?v=0YIcJO5XFQE

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega sa bivšeg posla je isto hteo da ide tad, ali mu šefica nije dala (gužva bila štagod), a vazda će mi ostati misterija što ti stvarno nisi otišao tad, posebno što tada nisi imao polomljene koske, niti ti si kupovao trenerke/patike :haha: Doduše, imam neku teoriju, ali je ne bih ovako iznosio :D

 

daj na pp tu teoriju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolje i da su se šlepali na staru slavu, nego da štancuju albume, samo reda radi, ionako se zna šta ljudi očekuju na njihovim nastupima, a ne kao 99% bendova kad izda novi album, pa sviraju 5-6 novih pesama (što je i logično!), publika se uglavnom tada smara i čeka na stare hitove!

 

Pogotovo je kod njih to logično, jer nikada nisu jurili za nečim "drugačijim", nisu napredovali što bi neki rekli, tako da, uz već tako dobre albume, zaista nije bilo neophodno kod ovog benda da izdaje osrednje albume i time samo kvari kvalitet diskografije, kao što je slučaj sa npr Kanibalima, Vejderom, Obućarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su Kanibali imali blagi pad tamo oko Kill/Evisceration jer su trpali previše onih brzih pesama koje sve liče jedna na drugu pa nije bilo mnogo pamtljivih stvari da ostave jači utisak, recimo naslovna na Evisceration je vrh ali mi je falilo malo više takvih momenata, no posle su se baš lepo vratili sa Torture i Skeletal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto ja bi zajedno sa Gore Obsessedom u isti koš mogao da stavim i The Wreched Spawn, Evisceration Plague, Torture, pa i ovaj zadnji, koji je samo za nijansu bolji od pomenutih. Pazi, daleko da su to sranje albumi, takodje ne smatram da narušavaju njihov ugled tj. na svima se 100% oseća da su CC albumi, ali jednostavno smatram da su isuviše jednolični, bez nekih pesama koje bi se izdvojile i unele barem malo uzbudljivosti, sve je isuviše očigledno na njima, stoga stvaraju repetativan osećaj i prelaze u dosadu... eto pusti neku random stvar, pa probaj da pogodiš sa kog je albuma!

 

Mislim da bi mnogo bolje bilo da su pravili nešto veće pauze izmedju izdanja, tipa 3-4 god, da se nakupi više zanimljivijih momenata, tako bi verovatno imali po barem 5-6 dobrih stvari po albumu, ovako imaš 2-3 dobre pesme po albumu, ostatak možeš da baciš u djubre jer se ponavljaju po hiljaditi put! Ali osećam da su u obavezi da izbacuju što više albuma, jer izdavačka kuća sigurno pritiska bend, ipak su oni i dalje najpopularniji i verovatno da prodaju više izdanja nego svi DM bendovi zajedno.. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очекивано. Деценију ништа нису снимали, само су се шлепали на стару славу. Бедак, али шта је ту је.

 

krsta.php.gif

 

bend koji je imao nekoliko nastupa godišnje, ako i toliko, koji je stavljao cene karata kao da su lokalni tribjut to Guano Apes, koji je imao najjeftniji merch...

bend koji je nekoliko puta odbio Wacken, da bi 2007. godine godine na sajt stavio poll sa pitanjem da li da svira tamo ili ne i nakon glasanja ponovo odbio taj festival itd

 

to je šlepanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gyđa Hrund Þorvaldsdóttir

Guitarist: Angist

"But maybe that's a good thing; to learn at a young age to let the music speak for itself and not let gender or appearance of the members influence your opinion of the band and their music."

 

Prstom u oko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...