Jump to content

Misery Signals


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Album "of malice and magnum heart" je pravo uzivanje,verovatno MISERY SIGNALS vise nece ponoviti ovakav album,posto su promenili vokala na narednom albumu "mirrors",sto je po meni velika greska.

Na njihovom izdanju iz 2004 skoro i da nema lose pesme. xRIZPEKTx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...

Genijalci koje uvijek mijesam sa Misery Speaks.

Novi album je jebanje mrtvih, medjutim ipak prvi i drugi za mene imaju kultni status metalcore scene.

 

Nazalost ih propustio za dlaku u Becu, raja koja je bila mi pricala da su uzivo pretjerano energicni (petjerano energicni=vise energicno od TDEP naprimjer)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 years later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ultraviolet ne izmišlja toplu vodu, očekivao sam malo više, al opet čak i prosečan MS album piša po 99% metalcore konkurencije a i šire. To su te prozračne optimistične melodije Ryana Morgana koje ovaj bend čine posebnim uz sjajnog bracu za bubnjevima. Malo je smešno kako je originalni-novi pevač u potpunosti promenio stil ne bi li zvučao skoro identično kao njegov prethodnik Karl, samo manje ubedljivo. Žao mi je što ovde nema više fanova, MS su za metalcore ono što je rani Mudvayne za nu metal, genijalci koji čine žanr manje pogodnim za napade i ustajalost. Iako im je ovo praktično drugi album od pozadi po kvalitetu (prošli je najtanji), osim ako u dogledno vreme Shai Hulud ili Starkweather ne izbace nešto (Burst je mrtav, a BTBAM i Protest the Hero ionako više računam u neku prog sferu) - MS ostaje na samom metalcore vrhu, sa svim varijacijama u okviru podžanra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...